GerdaLock V3 - inteligentny zamek Bluetooth (z wkładką atestowaną)

GerdaLock V3 - inteligentny zamek Bluetooth (z wkładką atestowaną)

style Kod produktu: GDL30CBT-0P store Producent: GerdaLock
1 249,00 zł

1 015,45 zł netto

Dostępność: Wysyłka 24-48h
Opis

Zamek GERDALOCK V3 montuje się od wewnątrz mieszkania na drzwiach. Podczas montażu wymienia się istniejącą wkładkę na specjalną, atestowaną wkładkę GERDA PRO System. Zamek zaprojektowany jest dla drzwi ze standardową, europejską wykładką profilową.

Dzięki aplikacji GERDALOCK 2017 mamy możliwość otwierania zamka bez wyjmowania telefonu z kieszeni, wystarczy, że podejdziemy do drzwi (wymagany jest iBeacon Estimote Proximity, dostosowany do współpracy z aplikacją). Aplikacja pozwala również wysyłać klucze dostępu innym użytkownikom (czasowo, regularnie lub na stałe), przeglądać dziennik zdarzeń, otrzymywać powiadomienia gdy inni użytkownicy otworzą lub zamkną zamek, a także ustawiać wszystkie parametry pracy zamka. Do zasilania wykorzystywane są cztery baterie CR123, które potrafią pracować do 12 miesięcy (przy założeniu 5 cykli w ciągu dnia). Aplikacja poinformuje nas gdy baterie będą na wyczerpaniu. W każdej chwili można otworzyć drzwi standardowym kluczem. GERDALOCK v3 posiada sprzęgło, które załącza się tylko podczas pracy napędu elektrycznego. Otwieranie zamka kluczem od zewnątrz oraz pokrętłem od wewnątrz jest bardzo łatwe, ponieważ nie napotyka na dodatkowe opory.

Aplikacja GERDALOCK 2017 wymaga minimum iPhone 5 z iOS10 lub nowszym lub telefonu z systemem Android 5.0 lub nowszym.

UWAGA! Zamek GERDALOCK V3 sprzedawany jest przez nas wyłącznie z montażem! W cenie zamka znajduje się cena wkładki najwyższej klasy bezpieczeństwa oraz cena montażu! Montaż odbywa się wyłącznie na terenie Kielc i okolic!

 

Cechy
Automatyczne otwieranie drzwi, bez wyjmowania telefonu z kieszeni Możliwość instalacji na drzwiach z pochwytem Bezpieczna, szyfrowana transmisja danych Łatwe i natychmiastowe przesyłanie kluczy innym użytkownikom Możliwość otwierania zamka Apple Watch?em oraz Widget?em Powiadomienia o otwarciu i zamknięciu zamka oraz dostęp do dziennika zdarzeń
GerdaLock
GDL30CBT-0P

Podobne produkty