• Nowy
Trust Tones - Słuchawki nauczne bezprzewodowe Bluetooth (Niebieski)

Trust Tones - Słuchawki nauczne bezprzewodowe Bluetooth (Niebieski)

style Kod produktu: 23908 store Producent: Trust
130,00 zł

105,69 zł netto

Dostępność: Wysyłka 1-2 dni
Ciesz się w pełni swoją ulubioną muzyką dzięki bezprzewodowym słuchawkom nausznym Trust Tones. Za sprawą 40-milimetrowych głośników Trust Tones zapewnia potężny dźwięk, a duży akumulator wystarcza na 25 godzin.

Dzięki systemowi Tones możesz mieć lepsze wrażenia muzyczne - zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Ciesz się bezprzewodową muzyką z zasięgiem do 10 metrów dzięki technologii Bluetooth. Lub podłącz kabel 3,5 mm, aby używać Trust Tones z urządzeniami, które nie obsługują Bluetooth.

Jedno ładowanie zapewnia długi czas odtwarzania do 25 godzin. Oznacza to, że możesz teraz słuchać przez cały dzień; graj w grę podczas dojazdów do pracy, słuchaj muzyki w biurze i oglądaj film w łóżku. Miękkie nauszniki ze sztucznej skóry i regulowany pałąk są tak wygodne, że zapomnisz, że nosisz słuchawki.

Bez wyjmowania telefonu z torby lub kieszeni masz pełną kontrolę. Zarządzaj wszystkimi ważnymi funkcjami za pomocą przycisków na muszli i korzystaj z asystenta głosowego smartfona lub prowadź rozmowy telefoniczne bez użycia rąk za pomocą wbudowanego mikrofonu. A kiedy Twój pracowity dzień w końcu dobiegnie końca, składana konstrukcja Tones umożliwia łatwe schowanie go do torby lub plecaka.

Cechy produktu:
· Łączność bezprzewodowa Bluetooth
· Dodatkowa możliwość łączności przewodowej (kabel ze złączem 3,5 mm w zestawie)
· Dźwięk stereo
· Rozmiar przetwornika: 40 mm
· Wbudowany mikrofon
· Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz
· Regulowany pałąk
· Całkowite zniekształcenie harmoniczne 1%
· Konstrukcja nauszna zamknięta
· Nauszniki ze sztucznej skóry
· Magnes neodymowy
· Dołączony kabel micro-USB do ładowania
· Funkcje sterowania na nauszniku: Sterowanie włączaniem / wyłączaniem, sterowanie odtwarzaniem, regulacja głośności, asystent głosowy
· Funkcje wskaźnika LED: Czerwone światło ciągłe = ładowanie Niebieskie / czerwone miganie = tryb parowania Niebieskie światło ciągłe = sparowane Niebieskie wolne miganie = odtwarzanie
Trust
23908
Kolor bazowy
Niebieski
Typ
Słuchawki Bluetooth
Wzór
Gładki
Rodzaj gwarancji
Rękojmia 24 m-ce
Materiał dodatkowy
Skóra eco
IDERP
19418

Podobne produkty

Wyślij zapytanie


Trust Tones - Słuchawki nauczne bezprzewodowe Bluetooth (Niebieski)

Trust Tones - Słuchawki nauczne bezprzewodowe Bluetooth (Niebieski)