Beats Studio3 Wireless słuchawki bezprzewodowe (czarne matowe)

Beats Studio3 Wireless słuchawki bezprzewodowe (czarne matowe)

style Kod produktu: MQ562ZM/A store Producent: Beats
1 499,00 zł

1 218,70 zł netto

Dostępność: Na zamówienie


Beats Studio3 Wireless

Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych akustycznych wrażeń. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przy użyciu techniki Beats Pure ANC (całkowitej redukcji szumu). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Nieustannie monitorują szumy, by w razie potrzeby je zablokować, i automatycznie reagują na indywidualne dopasowanie i optymalizują odtwarzanie, by muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

Sterowane przez procesor Apple W1

Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w procesor Apple W1. Ten energooszczędny procesor płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie urządzeń Apple*, pobiera tak małą moc, że akumulator słuchawek wystarczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (całkowitej redukcji szumu), a system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią potrzebną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC (całkowitej redukcji szumu), w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin. *Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 lub nowsze wersje tych systemów

Bądź w kontakcie. I w swoim świecie.

Słuchawki są wyposażone w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią wiele funkcji ? za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri. Procesor Apple W1 zawiera interfejs Bluetooth? klasy 1 umożliwiający bezproblemową synchronizację z urządzeniami, więc możesz swobodnie się poruszać, stale słuchać swojej ulubionej muzyki i produktywnie pracować przez cały dzień.

Dopasowane do Ciebie

Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje wydajności ich akumulatora ? więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień bardzo komfortowego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne mają zaawansowane odpowietrzniki i oryginalny, ergonomiczny przegub, który pozwala na indywidualne, elastyczne dopasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to konstrukcja kompletna ? lekka, wytrzymała i wygodna. Z takimi słuchawkami możesz całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce.

Beats
MQ562ZM/A
Typ
Słuchawki Bluetooth
Kolor bazowy
Czarny
Rodzaj słuchawek
nauszne

Podobne produkty

Wyślij zapytanie


Beats Studio3 Wireless słuchawki bezprzewodowe (czarne matowe)

Beats Studio3 Wireless słuchawki bezprzewodowe (czarne matowe)