TwelveSouth Time Porter etui podróżne z funkcją podstawki do Apple Watch (białe)

TwelveSouth Time Porter etui podróżne z funkcją podstawki do Apple Watch (białe)

style Kod produktu: IEOTSPORWH store Producent: Nomad
249,00 zł

202,44 zł netto

Dostępność: Wysyłka 1-2 dni

TimePorter to najlepszy sposób na przechowywanie akcesoriów do zegarka Apple Watch. Funkcjonuje jednocześnie jako podstawka i futerał, który pomieści m.in. kabel ładujący, zapasowy pasek zegarka i ładowarkę USB. Aby naładować zegarek Apple Watch, wystarczy włożyć okrągły koniec przewodu ładującego do otworu wbudowanego we wnętrzu TimePorter i owinąć zegarek wokół górnej części futerału. W trakcie ładowania można otworzyć futerał TimePorter i zmienić go w wygodną podstawkę, umożliwiającą ustawienie ekranu zegarka pod odpowiednim kątem do przeglądania powiadomień czy sprawdzania godziny.

Wszystkie akcesoria pod ręką

W futerale TimePorter zmieści się wszystko, czego potrzebujesz dla swojego zegarka. Na wyciągnięcie ręki masz kabel ładujący, zapasowy pasek (np. sportowy, którego używasz podczas ćwiczeń) i adapter USB (amerykański lub międzynarodowy), a wszystko to w jednym, poręcznym etui.

Futerał i postawka w jednym

Owiń zegarek wokół futerału, a TimePorter natychmiast zmieni się w wygodną, podróżną podstawkę. Magnetycznie podłączany przewód ładujący od Apple utrzyma zegarek w miejscu, a regulacja kąta nachylenia umożliwi swobodne przeglądanie powiadomień podczas ładowania zegarka. TimePorter to niezastąpiony towarzysz dla często podróżujących użytkowników Apple Watch, oferujący wygodę podczas pobytów w hotelach lub wynajmowanych apartamentach.

Utrzymaj kabel ładujący w ryzach

Każdy, komu zdarzyło się podróżować z wyjątkowo długim kablem ładującym do zegarka Apple Watch doskonale wie, jaki to kłopot. Wewnątrz futerału TimePorter jest miejsce na wygodne zwinięcie całej długości kabla tak, aby do ładowania można było wysunąć samą końcówkę tylko tyle, żeby sięgnąć do najbliższego gniazdka. Oprócz tego wbudowany port na magnetyczny przewód ładujący umożliwia ładowanie zegarka leżącego na futerale. TimePorter pozwoli Ci zapanować nad niesfornym kablem ładującym i uniknąć jego splątania, eliminując gąszcz kabli na hotelowym stoliku nocnym.

Cechy

  • Wymiary: 4,2×7,5×17,9cm.
  • Waga: 130 gramów.
  • WAŻNE: Zestaw nie zawiera kabla ładującego do Apple Watch
Nomad
IEOTSPORWH
Kompatybilność
Apple Watch
Kolor bazowy
Biały
Typ
Stacja dokująca/stojak

Podobne produkty

Wyślij zapytanie


TwelveSouth Time Porter etui podróżne z funkcją podstawki do Apple Watch (białe)

TwelveSouth Time Porter etui podróżne z funkcją podstawki do Apple Watch (białe)