Nie trać czasu na sprzedaż swojego starego iPhone'a - zamień go na nowy, wygodnie i szybko z naszym programem trade-in


Na czym polega Trade-In

Trade-in to usługa, w ramach której możesz oddać swojego używanego iPhone’a w zamian otrzymując zniżkę na zakup nowego telefonu lub Voucher, który możesz wykorzystać na zakup dowolnego produktu w naszym sklepie. Dzięki temu możesz obniżyć koszt zakupu nowego urządzenia, jednocześnie pozbywając się starego sprzętu.


Jakie urządzenia objęte są programem Trade-In

Obecnie możesz zostawić w rozliczeniu telefon iPhone 7 lub nowszy. Możesz przynieść kilka urządzeń jednocześnie.

Jak wygląda proces wyceny

Przyjdź do naszego salonu (iZone, ul. Duża 8) i zabierz swój stary iPhone. Jeśli nie posiadasz akcesoriów takich jak ładowarka czy pudełko - nie przejmuj się, nie są wymagane. Nasz pracownik na miejscu dokona oceny stanu urządzenia pod kątem jego fizycznego stanu, w tym obecności rys, uszkodzeń ekranu, działania przycisków, aparatu itp. Następnie wyceni jego wartość. Proces wyceny zajmuje około 10-15 minut. Jeśli zaakceptujesz wycenę zostanie sporządzona Umowa kupna-sprzedaży, do której potrzebny będzie Twój dokument tożsamości. Jeśli sprzedasz nam swoje urządzenie otrzymasz Voucher, który będziesz mógł wykorzystać na zakup nowego telefonu lub dowolnego produktu z oferty naszego sklepu. 

Co się stanie z danymi zapisanymi na moim starym iPhonie

Twój stary telefon zostanie od razu wyczyszczony i przywrócony do ustawień fabrycznych. Usuwamy dane certyfikowanym przez ADISA oprogramowaniem, zgodnym z unijnym rozporządzeniem o ochronie danych i prywatności. Jeśli od razu zdecydujesz się na zakup nowego iPhone’a nasz pracownik przed wymazaniem urządzenia pomoże Ci w przeniesieniu danych ze starego urządzenia na nowe.

Co stanie się z iPhone’m pozostawionym w rozliczeniu

Twój stary iPhone zostanie przekazany do profesjonalnej firmy zajmującej się odnawianiem używanych sprzętów i trafi ponownie na rynek. Dzięki temu masz realny wpływ na przedłużenie cyklu życia elektroniki a co za tym idzie na ochronę środowiska naturalnego. 

Jaki rabat mogę uzyskać za pozostawienie sprzętu w rozliczeniu?

Na poniższej liście możesz sprawdzić jaki maksymalny rabat możesz uzyskać za pozostawienie swojego telefonu w rozliczeniu. Są to jedynie orientacyjne wartości, które mogą ulec zmianie po dokonaniu wyceny w naszym salonie. 


Wzory dokumentów:

Umowa kupna sprzedaży
Regulamin wykorzystania Vouchera