Naprawy pogwarancyjne w serwisie iZone, ul. Duża 8, Kielce

tel. +48 41 34 33 452

Więcej informacji o tym czym się zajmujemy znajdziesz na stronie:

serwis.armago.pl

Od 15 lat zajmujemy się sprzętem Apple!

Nasze początki sięgają 2007 roku – to wtedy otworzyliśmy pierwszy w Kielcach sklep z urządzeniami Apple. Wszystko zaczęło się od pasji do rozwiązań marki Apple, która trwa do dziś.

Z czasem pojawiła się także potrzeba napraw Waszych urządzeń z logiem nadgryzionego jabłuszka i w naszym punkcie pojawił się także serwis pogwarancyjny. Do napraw używamy wysokiej jakości zamienników. W przypadku napraw gwarancyjnych lub autoryzowanych możemy wysłać sprzęt do naszych partnerów takich jak ESPO lub MiK. Na co dzień jesteśmy użytkownikami tego sprzętu, dlatego znamy Wasze potrzeby i wiemy jak ważne jest, by Wasze urządzenia działały niezawodnie. Jeśli więc przytrafi się im jakaś usterka dbamy o to, by szybko przywrócić je do pierwotnej sprawności.

NAJCZĘŚCIEJ WYKONYWANE USŁUGI:

Wymiana baterii w iPhone

Baterie to część eksploatacyjna i im więcej korzystasz ze swojego iPhone’a tym szybciej może nie zużyć. W naszym serwisie Twój telefon otrzyma nową baterię i odzyska swoją pierwotną wydajność. Baterie wymieniamy zarówno w starszych modelach takich jak iPhone 5s, 6, 7, 8 jak i w nowszych typu iPhone X, Xr, Xs, 11, 11 PRO, 11 Pro Max.

Wymiana wyświetlacza w iPhone

Uszkodzenie wyświetlacza w telefonie iPhone to najczęstsza z naprawianych przez nas usterek.  Nawet najlepszy telefon można upuścić w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli coś  takiego Ci się przytrafi zapraszamy do nas – wymianę wyświetlacza często wykonujemy jeszcze tego samo dnia w którym dostarczysz sprzęt, tak byś szybko mógł znów korzystać ze swojego iPhona!

Wymiana aparatu, głośników, mikrofonów i złącz ładowania

Jeśli zauważysz, że Twój iPhone nie działa jak powinien: nie ładuje się, przyciski nie reagują, słabo słychać z górnego głośnika, mikrofon nie działa lub Twój telefon przestał robić zdjęcia zgłoś się do nas w celu diagnozy i szybkiej naprawy. Wymienimy uszkodzone elementy by przywrócić sprawność niezbędnych funkcji iPhone’a.

Rozwiązujemy problemy z iOS

Konfiguracja nowego sprzętu, pierwsze uruchomienie, rozwiązanie problemu z iOS, aktualizacja systemu, reinstalacja systemu zablokowanego urządzenia (komunikat „Twój iPhone został zablokowany, połącz z iTunes”)

Rozwiązujemy problemy z MacOS

Rozwiązanie problemów z OS X, instalacja programów, aktualizacja systemu, wymazywanie dysków, reinstalacja systemu, usuwanie złośliwego oprogramowania, konfiguracja skrzynek pocztowych, instalacja Windows na Macu.

Przenosimy dane

Przeniesienie danych, kontaktów, zdjęć z nokii, blackberry, android, windows i innych do nowego iPhone. Pomagamy w przeniesieniu danych z uszkodzonego iPhona na nowy.


 serwis.armago.pl

Kontakt:
tel: +48 41 34 33 452
e-mail: serwis@izone.pl

Serwis iZone
ul. Duża 8
25-304 Kielce

Jeśli wysyłasz do nas sprzęt wypełnij i dołącz do przesyłki: