Naprawy pogwarancyjne w niezależnym serwisie iZone, ul. Duża 8, Kielce

Kontakt: tel: +48 41 34 33 452 ; e-mail: serwis@izone.pl

Dostrzegłeś, że Twój MacBook nie działa prawidłowo? A może na wyświetlaczu Twojego iPhone’a pojawiły się pęknięcia? Nie musisz się martwić! Nasza firma udziela profesjonalnej pomocy w zakresie niezależnego serwisu pogwarancyjnego.

Markowy sprzęt taki jak MacBook, iPod, czy iPhone to wyroby o ekskluzywnym charakterze, innowacyjne oraz o bardzo dobrych parametrach technicznych. Jednak również te urządzenia mogą ulec uszkodzeniu w wyniku zwykłej, codziennej eksploatacji lub nieszczęśliwego wypadku. Nasz pogwarancyjny serwis iZone usuwa wszystkie usterki, przywracając urządzenie do pierwotnej sprawności.

Kiedy możesz zgłosić się do nas po pomoc?

W każdej chwili! Jeżeli Twój iPhone nie działa prawidłowo, możesz powierzyć go nam. W ramach naszych napraw pogwarancyjnych mieści się między innymi:

 • wymiana wyświetlacza,
 • wymiana baterii,
 • wymiana komponentów takich jak przycisk Home, przyciski głośności, przycisk Power,
 • wymiana uszkodzonego głośnika,
 • czyszczenie z zabrudzeń,
 • reinstalacja oprogramowania iOS,
 • uaktualnienie oprogramowania iOS,
 • usunięcie kodu blokady ekranu,
 • pomoc w założeniu Apple ID,
 • założenie skrzynek mailowych,
 • przenoszenie danych ze starego telefonu na iPhone,
 • założenie szkła ochronnego na ekran.

Podejmujemy się także naprawy MacBooków. Dotyczy to między innymi: wymiany uszkodzonej klawiatury, wymiany matrycy, czyszczenia sprzętu po zalaniu, rejestracji oprogramowania oraz wielu innych czynności, których nie obejmuje serwis gwarancyjny.

Jeśli zaobserwujesz niepokojące objawy w działaniu swojego sprzętu, przestań ingerować! Jeśli nie chce się uruchomić lub utraciłeś dane, nie próbuj działać na własną rękę, ponieważ może dojść do nadpisania danych i wówczas nie będziemy mogli odzyskać plików, na których Ci zależy. Po wykryciu usterki od razu skontaktuj się z nami. Ponadto wszystkim, którzy zgłaszają się do nas z prośbą o doradztwo, chętnie podpowiadamy.

Wypadki chodzą po ludziach. Niestety nawet doskonałego iPhona można utopić lub upuścić. Nasz serwis pogwarancyjny jest przygotowany na potłuczone wyświetlacze i szybki w iPhone, wymianę baterii, czy naprawy Macbooków.


Jeżeli Twój sprzęt Apple uległ uszkodzeniu, nie zwlekaj - profesjonalny niezależny serwis iZone pomoże!

Jeśli potrzebujesz pomocy autoryzowanego serwisu Apple również zapraszamy do nas - przekażemy Twój sprzęt w odpowiednie miejsce!


Zapraszamy do Kielc na ul. Dużą 8!

Darmowa diagnoza

Szybka wycena kosztów

Zespół specjalistów, zajmujących się jedynie Apple

Pospiesz się!
Jeżeli Twój iPhone, iPad lub MacBook został zalany cenna jest każda godzina. Wyłącz urządzenie jak najszybciej, nie uruchamiaj go i nie podłączaj do ładowarki!


Zajmujemy się wszystkimi urządzeniami Apple

iPhone

iPad

MacBook

iMac


Jak oddać sprzęt krok po kroku

Jeżeli oddajesz sprzęt osobiście
- to już wszystko.
Do zobaczenia!

Jeśli wysyłasz sprzęt
wydrukuj i wypełnij
Formularz przyjęcia do serwisu

Spakuj i odpowiednio zabezpiecz
swoje iUrządzenie

Wyślij sprzęt do nas:
Wykonaj wszystkie poprzednie kroki
i wyślij na adres Duża 8, 25-304 Kielce,
a my zajmiemy się resztą!

Naprawy gwarancyjne Apple

Posiadasz już swój wymarzony produkt z jabłkiem lecz uległ on awarii? Nie przejmuj się! Nasza firma, oprócz sprzedaży wysokiej jakości urządzeń zajmuje się również serwisem Apple.

Współpracujemy z Autoryzowanymi Serwisami Apple, możemy więc zaoferować usunięcie usterki ze wszystkich sprzętów tej znanej marki, w tym między innymi:

 • iPhone,
 • iPad,
 • iPod,
 • MacBook,
 • i inne

Produkty firmy Apple to prestiżowe wyroby z górnej półki sprzętowej i cenowej. Doceniane są za minimalistyczny wygląd, prostą obsługę i zamknięty system. Użytkownicy poszukują serwisu Apple, który pomoże im w przypadku awarii przywrócić funkcjonalność ulubionego sprzętu. Właśnie takim miejscem jest iZone.pl. Pomożemy rozwiązać Twoje problemy sprzętowe.

Kiedy możesz zgłosić się do nas po pomoc?

Jeśli zauważyłeś usterki, które nie mają charakteru uszkodzeń mechanicznych i nie pojawiły się w wyniku zużycia telefonu, to skontaktuj się z nami. Serwis Apple, z którym współpracujemy, wykonuje naprawy gwarancyjne sprzętu objętego roczną gwarancją producenta. Naprawy te są wykonywane wyłącznie z użyciem oryginalnych części producenta

iZone zajmuje się sprzętem Apple już od 2007 roku. Prowadzimy własny profesjonalny nieautoryzowany Serwis Apple, a także jako Punkt Przyjęć Autoryzowanego Serwisu Apple ESPO przyjmujemy sprzęt uszkodzony objęty gwarancją firmy Apple oraz sprzęt bez gwarancji. 

Jeśli więc potrzebujesz pomocy Autoryzowanego Serwisu Apple - zgłoś się do naszego punktu a przekażemy go w odpowiednie ręce. 

Jak oddać sprzęt krok po kroku

Jeżeli oddajesz sprzęt osobiście
- to już wszystko.
Do zobaczenia!

Jeśli wysyłasz sprzęt
wydrukuj i wypełnij
Formularz przyjęcia do serwisu

Spakuj i odpowiednio zabezpiecz
swoje iUrządzenie

Wyślij sprzęt do nas:
Wykonaj wszystkie poprzednie kroki
i wyślij na adres Duża 8, 25-304 Kielce,
a my zajmiemy się resztą!

Przyspiesz swój komputer

iZone pracuje na komputerach Apple już prawie 10 lat. Doskonale wiemy, jak pomóc starszym MacBook, iMac, Mac Pro czy Mac mini rozwinąć skrzydła na nowo. Efekty naszej pracy często nas samych zaskakują. Wymiana dysku oraz kości pamięci RAM potrafi przyspieszyć znacznie kilkuletni laptop. Jeżeli brakuje Ci miejsca na dysku proponujemy rozszerzenie pamięci wewnętrznej lub dołożenie drugiego dysku, zamiast napędu dvd.

Zajmujemy się wszystkimi urządzeniami Apple

Zamiana pamięci RAM

Wymiana napędu dvd na dysk twardy HDD

Montaż dysku SSD

Montaż drugiego dysku


Jak oddać sprzęt krok po kroku

Odszukaj numer seryjny komputera

Wyślij go mailem i napisz swoje oczekiwania

Nasz zespół dobierze najlepsze dla Ciebie rozwiązania

Jeżeli oddajesz sprzęt osobiście
- to już wszystko.
Do zobaczenia!

Jeśli wysyłasz sprzęt
wydrukuj i wypełnij
Formularz przyjęcia do serwisu

Spakuj i odpowiednio zabezpiecz
swoje iUrządzenie

Wyślij sprzęt do nas:
Wykonaj wszystkie poprzednie kroki
i wyślij na adres Duża 8, 25-304 Kielce,
a my zajmiemy się resztą!

Rozwiążemy każdy problem

Serwis iZone powstał z pasji do rozwiązań marki Apple. Od 2007 roku spędziliśmy tysiące godzin rozmawiając z Wami o produktach, pomagając skonfigurować pierwszego iPhona, czy też dając wskazówki zwiększające produktywność na MacBooku. Codziennie jesteśmy użytkownikami Apple, dlatego znamy Wasze potrzeby.

Konfiguracja nowego sprzętu, pierwsze uruchomienie, rozwiązanie problemu z iOS, aktualizacja systemu.

Przeniesienie danych, kontaktów, zdjęć z nokii, blackberry, android, windows i innych do nowego iPhone

Rozwiązanie problemu z OS X, instalacja programów, aktualizacja systemu, szkolenie z obsługi

Pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu Apple, dostosowanego do potrzeb użytkownika

Najczęstsze pytania

Naprawy gwarancyjne

Czy moje urządzenie jest objęte okresem gwarancyjnym?
Każdy zakupiony produkt Apple jest objęty rocznym okresem gwarancyjnym producenta*. Jeżeli chcesz sprawdzić status gwarancji możesz to zrobić na stronie Apple, lub klikając tutaj.

*Jeżeli skorzystałeś z programu przedłużenia gwarancji AppleCare, gwarancja na produkt wynosi więcej niż 1 rok.
Czy oddanie sprzętu do serwisu na reklamację z tytułu gwarancji może generować dodatkowe opłaty?
Tak, użytkownik składający niesłuszną reklamację w ramach realizowania usług wynikających z gwarancji może zostać obciążony kosztami diagnozy.
Czy uszkodzenia typu zalanie, uszkodzenia mechaniczne sprzętu podlegają pod gwarancję producenta?
Niestety nie, producent odpowiada jedynie za wady powstałe w wyniku jego błędu, np. podczas produkcji. Wszelkie wady powstałe poprzez zalanie lub upuszczenie sprzętu nie podlegają gwarancji Apple.
Stłukłem wyświetlacz w iPhone na gwarancji, upuściłem nowego iPada, czy mogę je naprawić, nie tracąc gwarancji?
Tak, Apple prowadzi program wymiany uszkodzonych sprzętów lub naprawy niektórych ich elementów. Często naprawa odbywa się poprzez wymianę całego urządzenia na egzemplarz wolny od wad. Jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić jest brak ingerencji w sprzęt przez zewnętrzne serwisy. Zatem podsumowując: utopiłeś nowego iPhone i chcesz zachować gwarancję - przynieś go do nas. Płacąc część sumy nowego egzemplarza Twój zepsuty sprzęt zostanie naprawiony poprzez wymianę na egzemplarz wolny od wad.
Czy muszę posiadać oryginalne akcesoria i opakowanie, pudełko oddając sprzęt na gwarancję?
Nie, oddając sprzęt na reklamację z tytułu gwarancji oddajesz jedynie uszkodzony sprzęt. Żadne akcesoria czy pudełko nie są wymagane.
Czy oddany sprzęt do serwisu może odebrać inna osoba?
Tak, oddając sprzęt do serwisu otrzymujesz potwierdzenie oddania. Dowolna osoba może odebrać sprzęt, okazując potwierdzenie oddania.
Czy serwis przyjmuje również sprzęt objęty programami wymiany i przedłużenia okresu serwisowego Apple?
Tak, jak najbardziej przyjmujemy sprzęty kwalifikujące się do tych programów. Możesz oddać np iPhona objętego programem wymiany baterii, czy MacBooka, objętego programem wymiany kart graficznych.
Czy mogę oddać sprzęt kupiony w innym sklepie lub zagranicą?
Tak, jeżeli sprzęt jest objęty gwarancją międzynarodową (np. Apple, Beats), to może być również oddany do naszego sklepu.

Naprawy pogwarancyjne

Czy orientacyjna cena naprawy podana podczas przyjęcia może ulec zmianie?
Tak, koszt naprawy jest uzależniony od uszkodzenia. Czasem zdarza się, że uszkodzenia widoczne są dopiero po rozebraniu, czy diagnostyce urządzenia.
Czy oddanie uszkodzonego mechanicznie, po upadku lub zalaniu sprzętu do serwisu na naprawę powoduje utratę gwarancji Apple?
Uszkodzenia mechaniczne czy zalania nie są objęte gwarancją producenta. Oddając sprzęt do serwisu otrzymasz 90-dniową gwarancję naszego serwisu na wykonaną usługę. Jeżeli chcesz zachować gwarancję Apple - patrz 4. pytanie w Naprawach gwarancyjnych. Jeżeli chcesz sprawdzić status gwarancji możesz to zrobić na stronie Apple, lub klikając tutaj.
Jakiej gwarancji udziela serwis na wykonaną usługę?
Na wymienione elementy serwis udziela 90-dniowej gwarancji. Gwarancją nie są objęte części, które nie były wymienione w procesie naprawy lub które zostały uszkodzone przez użytkownika.
Czy muszę posiadać oryginalne akcesoria i opakowanie, pudełko oddając sprzęt do serwisu?
Nie, oddajesz jedynie uszkodzony sprzęt. Żadne akcesoria czy pudełko nie są wymagane.
Czy oddany sprzęt do serwisu może odebrać inna osoba?
Tak, oddając sprzęt do serwisu otrzymujesz potwierdzenie oddania. Dowolna osoba może odebrać sprzęt, okazując potwierdzenie oddania.
Ile może trwać naprawa?
Jeżeli uszkodzenie jest typowe i polega na wymianie uszkodzonej części - naprawa zwykle trwa 1-3 dni robocze. W przypadku potrzeby szukania usterki lub uszkodzenia wymagającego dłuższej diagnozy - czas może ulec wydłużeniu.
Czy dane znajdujące się na urządzeniu zostaną utracone?
Serwis nie przegląda danych użytkownika oraz nie wpływa na dane znajdujące się na urządzeniu w żaden sposób, jeżeli nie wymaga tego naprawa urządzenia. Dla własnego bezpieczeństwa pamiętaj jednak o wykonaniu kopii zapasowych urządzenia, zwłaszcza przy usterkach programowych lub związanych z baterią. Jako serwis nie ponosimy odpowiedzialności za utratę danych z naprawianego sprzętu, ani dalszych strat, które w wyniku tego mogą nastąpić.
Czy na usługę naprawy otrzymam pełną Fakturę VAT?
Tak oczywiście, wystawiamy faktury na wykonane usługi.
Czy serwis może zamontować części, które posiadam (sam kupiłem)?
Nie, niestety serwis nie prowadzi takich usług. Nie możemy zagwarantować poprawnego działania nieznanych nam części oraz dać jakiejkolwiek gwarancji na taką usługę.
Kiedy płacę za naprawę?
Za wykonane usługi zapłacisz przy odbiorze.
Czy uszkodzone, wymienione przez serwis części zostaną zwrócone?
Nie. Ceny podane za usługę zawierają zniżkę z tytułu pozostawienia uszkodzonych, wymontowanych części w serwisie. W przypadku gdy chcesz zatrzymać wymontowane części, cena usługi będzie wyższa. Prosimy o poinformowanie o chęci zatrzymania uszkodzonych części podczas oddawania sprzętu do naprawy. Zgłoszenie tego faktu po zakończonej naprawie może być niemożliwe do zrealizowania.

Modernizacja komputera

Czy w przypadku zamiany części typu pamięć RAM lub dysk zachowam swoje stare podzespoły?
Tak, wymienione części pozostają własnością klienta oraz mogą mu zostać oddane.
Czy dane zapisane na wymienianym dysku komputera zostaną utracone?
Nie, dysk zostanie oddany w stanie niezmienionym. Jeżeli sobie tego życzysz możemy również zainstalować system operacyjny, wykonać kopię zapasową, skopiować zawartość poprzedniego dysku na nowy dysk lub skopiować jedynie część danych.
Czy na usługę naprawy otrzymam pełną Fakturę VAT?
Tak oczywiście, wystawiamy faktury na wykonane usługi.
Czy serwis może zamontować części, które posiadam (sam kupiłem)?
Tak, oczywiście. Jeżeli już posiadasz dysk lub kości pamięci możemy wykonać samą usługę montażu, reinstalacji systemu operacyjnego lub skopiowania danych. Jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za ich prawidłowe funkcjonowanie i nie udzielamy gwarancji na dostarczone podzespoły.

Masz inne pytanie?
Skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Regulamin

Warunki przyjęcia sprzętu w ramach naprawy gwarancyjnej

Naprawy gwarancyjne sprzętu Apple są realizowane przez serwis PHU ESPO Sp. z o.o. w Warszawie, ul Maciejki 5, NIP 5223020114 (zwane dalej PHU ESPO Sp. z o.o.), którego iZone, będące własnością ARMAGO Paweł Mąkosa mieszczące się w Kielcach przy ulicy Dużej 8, NIP 7962350190 (zwane dalej iZone) jest Punktem przyjęć.

Uwaga: Apple, logo Apple, AirPlay, AirPods, Apple Music, Apple Pay, Apple TV, Apple Watch, CarPlay, Digital Crown, FaceTime, Handoff, HomeKit, HomePod, iMessage, iPad, iPadOS, iPhone, Mac, macOS, MagSafe, OS X, Safari, Siri oraz watchOS są znakami towarowymi Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store, iCloud oraz iTunes Store są znakami usług Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

REGULAMIN

1. Poniższe warunki obowiązują w stosunkach pomiędzy Zleceniodawcą a PHU ESPO Sp. z o.o. w zakresie świadczonych przez PHU ESPO Sp. z o.o. usług serwisowych urządzeń firmy Apple. Potwierdzeniem zawarcia umowy o świadczenie usług serwisowych jest wystawienie przez Punkt przyjęć iZone pisemnego dokumentu zlecenia naprawy w PHU ESPO Sp. z o.o. Zleceniodawca z chwilą oddania urządzenia do Punktu iZone w celu wysłania urządzenia do PHU ESPO Sp. z o.o. celem dokonania usług serwisowych zobowiązany jest zapoznać się z treścią niniejszego Regulaminu. Powierzając urządzenie oraz odbierając dokument naprawy, Zleceniodawca akceptuje postanowienia Regulaminu. Regulamin dostępny jest w siedzibie serwisu oraz na stronie internetowej www.espo.com.pl. Wszelkie odstępstwa lub dodatkowe warunki będą miały zastosowanie jedynie w przypadku uprzedniego uzgodnienia na piśmie.

2. Po przyjęciu urządzenia do naprawy Punkt przyjęć iZone wręczy Zleceniodawcy kopię dokumentu zlecenia naprawy w PHU ESPO Sp. z o.o.

3. PHU ESPO Sp. z o.o. dołoży wszelkich starań aby usługi były wykonywane z należytą starannością i bez zbędnej zwłoki.

4. PHU ESPO Sp. z o.o. oraz Punkt przyjęc iZone nie odpowiadają za uszkodzenie lub utratę danych znajdujących się na dysku twardym i innych nośnikach informacji. Zleceniodawca jest zobowiązany do przechowywania danych zawartych na urządzeniach będących przedmiotem usługi w sposób umożliwiający ich odtworzenie i wykorzystanie, w szczególności poprzez utworzenie ich kopii zapasowych.

5. Zleceniodawca zobowiązany jest do odbioru urządzenia niezwłocznie po otrzymaniu od PHU ESPO Sp. z o.o. lub od Punktu przyjeć iZone zawiadomienia o gotowości urządzenia do odbioru. Odbiór odbywa się osobiście lub poprzez osobę upoważnioną przez Zleceniodawcę. iZone ma prawo wydać urządzenie każdej osobie, która okaże dokument zlecenia naprawy.

6. Warunkiem wydania urządzenia jest pokwitowanie odbioru oraz zwrot kopii zlecenia naprawy. Pokwitowanie następuje poprzez złożenie podpisu osoby odbierającej na formularzu potwierdzenia wykonania usługi. Osoba odbierająca urządzenie otrzymuje kopię protokołu naprawy sporządzonego przez PHU ESPO Sp. z o.o.

7. W przypadku nieodebrania przez Zleceniodawcę urządzenia do 30 dni od otrzymania zawiadomienia o gotowości do odbioru, będzie naliczana opłata za składowanie w kwocie 1 zł netto za każdy dzień zwłoki.

8. Zleceniodawca może dokonać sprawdzenia urządzenia przy odbiorze. iZone jest zobowiązane umożliwić Zleceniodawcy sprawdzenie urządzenia oraz udzielić mu w tym zakresie niezbędnej pomocy.

9. PHU ESPO Sp. z o.o. ma prawo wstrzymania wydania urządzenia Zleceniodawcy do chwili wpłacenia przez Zleceniodawcę wynagrodzenia za wykonanie usługi oraz innych kwot należnych PHU ESPO Sp. z o.o. zgodnie z niniejszym Regulaminem.

10. W ramach napraw gwarancyjnych PHU ESPO Sp. z o.o. realizuje naprawy urządzeń Apple posiadających gwarancję firmy Apple (roczna ograniczona gwarancja, AppleCare Protection Plan, programy naprawcze firmy Apple).

11. Okres obowiązywania gwarancji Apple liczony jest 1 rok od daty uruchomienia urządzenia zarejestrowanego w systemie serwisowym Apple na stronie: https://selfsolve.apple.com/GetWarranty na podstawie numeru seryjnego urządzenia. W przypadku rozbieżności uprawnień gwarancyjnych z danymi umieszczonymi w systemie Zleceniodawca zobowiązany jest dostarczyć do serwisu kopię dowodu zakupu zawierającą numer seryjny urządzenia.

12. Dostarczenie urządzenia do/ z serwisu PHU ESPO Sp. z o.o. odbywa się na koszt Zleceniodawcy.

13. Zleceniodawca składający niesłuszną reklamację w ramach realizowania uprawnień wynikających z gwarancji zostanie obciążony kosztami diagnozy wykonanej przez PHU ESPO Sp. z o.o. w wysokości 100,00 PLN brutto.Warunki przyjęcia sprzętu w ramach naprawy pogwarancyjnej

Naprawy pogwarancyjne są realizowane przez firmę ARMAGO Paweł Mąkosa w Kielcach, ul. Duża 8, NIP 9591950145 (zwane dalej 'iZone').

Uwaga: Apple, logo Apple, AirPlay, AirPods, Apple Music, Apple Pay, Apple TV, Apple Watch, CarPlay, Digital Crown, FaceTime, Handoff, HomeKit, HomePod, iMessage, iPad, iPadOS, iPhone, Mac, macOS, MagSafe, OS X, Safari, Siri oraz watchOS są znakami towarowymi Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store, iCloud oraz iTunes Store są znakami usług Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

REGULAMIN

1. Postanowienia niniejszego regulaminu obowiązują pomiędzy Klientem a ARMAGO Paweł Mąkosa w Kielcach, ul. Duża 8, NIP 9591950145, (zwaną w dalszej części 'iZone') w zakresie świadczonych przez iZone usług serwisowych sprzętu firmy Apple obejmującego oryginalne części lub ich zamienniki (dalej: sprzęt Apple) oddanego do naprawy przez Klienta.

2. Usługi serwisowe świadczone są przez iZone odpłatnie po upływie okresu gwarancji (Naprawa pogwarancyjna).

3. Usługi serwisowe świadczone są wyłącznie na podstawie zlecenia udzielonego przez Klienta po wcześniejszym zapoznaniu się i akceptacji przez niego postanowień niniejszego regulaminu (poprzez podpisanie odpowiedniego oświadczenia) oraz dostarczeniu sprzętu Apple będącego przedmiotem naprawy do iZone mieszczącego się w Kielcach przy ulicy Dużej 8. Usługa serwisowa obejmuje wstępną diagnozę i usługi naprawcze.

4. Z chwilą przyjęcia zlecenia iZone zobowiązuje się wyłącznie do dokonania wstępnej diagnozy sprzętu Apple. Zobowiązanie iZone do naprawy sprzętu Apple powstaje po przeprowadzeniu przez iZone wstępnej diagnozy, a także i wyceny.

5. iZone przystępuje do wykonania usługi naprawczej sprzętu Apple po przeprowadzeniu wstępnej diagnozy i wyrażenia przez Klienta zgody na dokonanie naprawy w określonym zakresie oraz po akceptacji przez Klienta ceny usługi naprawczej.

6. Złożenie zlecenia wymaga udostępnienia iZone danych osobowych Klienta podanych w formularzu zlecenia, w tym imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu e-mail lub numeru telefonu. Złożenie zlecenia oznacza, iż Klient wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych w zakresie niezbędnym do wykonania usługi na zasadach określonych w niniejszym regulaminie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. Nr 133 poz 883 ze zm.). Klient ma prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawienia. Klient może dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, związanych z działalnością iZone.

7. Kontakt z Klientem oraz wszelkie informacje, w tym o przyjęciu zlecenia, wynikach wstępnej diagnozy, zakończeniu naprawy, przekazywane będą przez iZone na adres mailowy wskazany przez Klienta w formularzu zlecenia, bądź na wskazany numer telefonu. W przypadku zmiany danych osobowych podanych przy zgłoszeniu zlecenia, Klient zobowiązany jest do poinformowania o tym iZone na piśmie wskazując nowe dane.

8. W celu złożenia zlecenia bezpośrednio w iZone, Klient po zapoznaniu się i pisemnym zaakceptowaniu postanowień niniejszego regulaminu, po wypełnieniu formularza zlecenia oraz wydaniu pracownikowi punktu iZone sprzętu Apple oddawanego do naprawy, otrzyma dokument potwierdzający przyjęcie sprzętu Apple do naprawy. Wydanie sprzętu Apple nastąpi na podstawie okazanego dokumentu potwierdzającego jego przyjęcie do naprawy. W przypadku braku takiego dokumentu, sprzęt Apple zostanie wydany wyłącznie osobie wskazanej w formularzu za okazaniem dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem. Wydanie sprzętu nastąpi po uiszczeniu ceny wykonanej usługi.

9. Czas naprawy uzależniony jest od rodzaju usterki oraz dostępności części podlegających wymianie. iZone dołoży wszelkich starań by usługi serwisowe wykonywane były bez zbędnej zwłoki.

10. Klient zobowiązany jest zabezpieczyć dane dostępne na dysku twardym i innych nośnikach informacji sprzętu Apple przed oddaniem go do naprawy, w sposób umożliwiający ich odtworzenie i wykorzystanie, w tym poprzez utworzenie kopii zapasowych tych danych. Oddając sprzęt Apple do naprawy Klient akceptuje fakt, iż w toku czynności naprawy dane na nim dostępne mogą ulec zniszczeniu lub utracie. iZone nie ponosi odpowiedzialności za dane znajdujące się na sprzęcie Apple oddanym do naprawy.

11. Sprzęt po upadkach, zalaniach i innych przypadkach losowych traktowany jest jako sprzęt podwyższonego ryzyka. Firma iZone nie gwarantuje, że sprzęt będzie się dało naprawić ani że w trakcie naprawy nie ujawnią się inne usterki. W wyżej wymienionych przypadkach zastrzegamy sobie możliwość zwrotu nienaprawionego sprzętu z objawami innymi niż w trakcie przyjęcia go do serwisu.

12. Po przyjęciu przez iZone sprzętu Apple do naprawy, sprzęt zostaje odebrany i przekazany do pracownika technicznego. iZone dokonuje wstępnej diagnozy, na podstawie której ustala zakres i przybliżony koszt naprawy, o czym powiadamia Klienta. Naprawa jest wykonywana po uzyskaniu akceptacji Klienta, także w zakresie jej kosztów.

13. Koszty naprawy obejmują wynagrodzenie iZone za czynności naprawcze zgodnie z cennikiem przyjętym przez iZone oraz cenę nowych części, zgodnie z pkt 15.

14. Przed przystąpieniem do usługi serwisowej iZone jest upoważniony do zażądania od Klienta zaliczki na poczet przyszłych kosztów naprawy, o których mowa w pkt 13, w kwocie nie wyższej niż równowartość tych kosztów wynikających z wstępnej diagnozy. W takim wypadku usługa serwisowa pogwarancyjna świadczona jest wyłącznie po spełnieniu przez Klienta warunków określonych w Regulaminie i przekazaniem iZone wymaganej zaliczki.

15. W przypadku gdy naprawa sprzętu Apple wymaga wymiany jego części, iZone dokonuje wymiany części na koszt Klienta. Klient oświadcza, iż przenosi własność części podlegających wymianie na iZone, które tym samym nie podlegają zwrotowi, w zamian za nabycie części po uzgodnionej cenie.

16. W przypadku gdy w trakcie wykonywania czynności naprawy okaże się, iż naprawa wymaga dokonania dodatkowych czynności lub wymiany dalszych części, co nie było uwzględnione w zleceniu, iZone poinformuje o tym Klienta na zasadach określonych w pkt 12. Klient, który odstępuje od dalszej naprawy zobowiązany jest do zapłaty wynagrodzenia za czynności naprawy już wykonane przez iZone.

17. Po zakończeniu naprawy iZone informuje Klienta o jej zakończeniu i ostatecznych kosztach naprawy.

18. Klient zobowiązany jest do zapłaty ostatecznych kosztów naprawy w terminie 14 dni od dnia poinformowania go o zakończeniu naprawy.

19. Klient zobowiązany jest do odbioru sprzętu Apple z iZone w terminie 14 dni od dnia otrzymania informacji o zakończeniu naprawy i w tym terminie do dokonania zapłaty wszelkich należności w stosunku do iZone wynikających z umowy, w tym niniejszego regulaminu. Warunkiem wydania Klientowi sprzętu jest dokonanie pisemnego potwierdzenia odbioru przez Klienta oraz uregulowania wszelkich należności w stosunku do iZone wynikających z umowy, w tym niniejszego regulaminu. iZone jest uprawniony wstrzymać się z wydaniem sprzętu Apple do tego czasu, pkt 20 i 21 stosuje się odpowiednio.

20. Po upływie powyższego terminu iZone ma prawo obciążyć Klienta kosztami przechowywania sprzętu w kwocie 3 zł brutto za każdy dzień przechowywania sprzętu.

21. Nieodebranie przez Klienta sprzętu Apple w terminie 90 dni po zawiadomieniu go o zakończeniu naprawy jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia woli o wyzbyciu się sprzętu Apple oraz uznaniem go za porzucony w rozumieniu art. 180 Kodeksu cywilnego: Właściciel może wyzbyć się własności rzeczy ruchomej przez to, że w tym zamiarze rzecz porzuci”. Własność porzuconego sprzętu Apple nabywa iZone przez jego objęcie w samoistne posiadanie.

22. Klient zobowiązany jest dokonać sprawdzenia sprzętu Apple przy jego odbiorze. Dokonanie odbioru przez Klienta oznacza, iż nie zgłasza on żadnych zastrzeżeń co do jakości naprawy, stanu technicznego i sprawności sprzętu Apple.

23. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie właściwe przepisy prawa polskiego.

24. W zakresie w jakim usługa serwisowa obejmuje wymianę części i elementów sprzętu Apple na nowe, Klient uzyskuje 3 miesięczną gwarancję na nowe, zamienne i oryginalne części. Czas udzielonej gwarancji, nie może zostać w żaden sposób przedłużony.

25. W razie jakichkolwiek sporów wynikających z powyższego regulaminu, sądem właściwym do ich rozstrzygania jest sąd właściwy dla miejsca położenia siedziby iZone.Warunki przyjęcia sprzętu w ramach usług modernizacji, konfiguracji, pomocy technicznej

Jako serwis iZone prowadzimy również usługi modernizacji komputerów Mac oraz szkolenia i pomoc z zakresu obsługi i konfiguracji urządzeń Apple.

Uwaga: Apple, logo Apple, AirPlay, AirPods, Apple Music, Apple Pay, Apple TV, Apple Watch, CarPlay, Digital Crown, FaceTime, Handoff, HomeKit, HomePod, iMessage, iPad, iPadOS, iPhone, Mac, macOS, MagSafe, OS X, Safari, Siri oraz watchOS są znakami towarowymi Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store, iCloud oraz iTunes Store są znakami usług Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

REGULAMIN

1. Postanowienia niniejszego regulaminu obowiązują pomiędzy Klientem a Punktem iZone, którego właścicielem jest ARMAGO Paweł Mąkosa z siedzibą w Kielcach, ul. Duża 8, NIP 7962350190, REGON 260142260 (zwany w dalszej części ‘iZone") w zakresie świadczonych przez iZone usług serwisowych urządzeń firmy Apple oddanych przez Klienta.

2. Usługi serwisowe świadczone są wyłącznie na podstawie zlecenia udzielonego przez Klienta po wcześniejszym zapoznaniu się i akceptacji przez niego postanowień niniejszego regulaminu oraz dostarczeniu sprzętu Apple będącego przedmiotem usługi serwisowej do iZone.

3. Klient może dostarczyć urządzenie osobiście lub za pośrednictwem ubezpieczonej przesyłki kurierskiej do punktu iZone, ul. Duża 8, 25-304 Kielce

4. Dostarczenie urządzenia do/ z serwisu iZone odbywa się na koszt Klienta. Aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń w trakcie transportu, urządzenie musi być przesłane/ dostarczone w oryginalnym opakowaniu lub w odpowiednim opakowaniu zastępczym. Do sprzętu należy dołączyć czytelnie wypełniony formularz zgłoszenia (pobierz formularz). Sprzęt wysłany pocztą kurierską odsyłany jest po naprawie tylko na adres wskazany w formularzu zgłoszenia.

5. iZone przystępuje do wykonania usługi serwisowej sprzętu Apple po przeprowadzeniu wstępnej diagnozy i wyrażenia przez Klienta zgody na dokonanie naprawy w określonym zakresie oraz po akceptacji przez Klienta ceny usługi naprawczej.

6. Usługa serwisowa podejmowana jest w ciągu 3 dni roboczych od momentu doręczenia urządzenia. Nie zawsze można zagwarantować wykonanie szybkiej naprawy. Termin naprawy może zależeć od dostępności części. iZone dołoży wszelkich starań, by usługi serwisowe wykonywane były bez zbędnej zwłoki.

7. Złożenie zlecenia wymaga udostępnienia iZone danych osobowych Klienta podanych w formularzu zgłoszenia, w tym imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu e-mail lub numeru telefonu. Złożenie zlecenia oznacza, iż Klient wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych w zakresie niezbędnym do wykonania usługi na zasadach określonych w niniejszym regulaminie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. Nr 133 poz 883 ze zm.). Klient ma prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawienia.

8. Kontakt z Klientem oraz wszelkie informacje, w tym o przyjęciu zlecenia, wynikach wstępnej diagnozy, zakończeniu usługi, przekazywane będą przez iZone na adres mailowy wskazany przez Klienta w formularzu zgłoszenia, bądź na wskazany numer telefonu.

9. W celu złożenia zlecenia bezpośrednio w punkcie iZone, Klient po zapoznaniu się i pisemnym zaakceptowaniu postanowień niniejszego regulaminu, po wypełnieniu formularza zgłoszenia oraz wydaniu pracownikowi iZone sprzętu Apple oddawanego do naprawy, otrzyma dokument potwierdzający przyjęcie sprzętu do naprawy. Wydanie sprzętu nastąpi na podstawie okazanego dokumentu potwierdzającego jego przyjęcie do naprawy przez iZone. W przypadku braku takiego dokumentu, sprzęt Apple zostanie wydany wyłącznie osobie wskazanej w formularzu za okazaniem dowodu osobistego lubi innego dokumentu ze zdjęciem. Wydanie sprzętu nastąpi po uiszczeniu ceny wykonanej usługi.

10. Klient zobowiązany jest zabezpieczyć dane dostępne na dysku twardym i innych nośnikach informacji sprzętu Apple przed oddaniem go do serwisu iZone, w sposób umożliwiający ich odtworzenie i wykorzystanie, w tym poprzez utworzenie kopii zapasowych tych danych. Oddając sprzęt Apple do naprawy Klient akceptuje fakt, iż w toku czynności naprawy dane na nim dostępne mogą ulec zniszczeniu lub utracie. iZone nie ponosi odpowiedzialności za dane znajdujące się na sprzęcie Apple oddanym do naprawy.

11. Sprzęt nieuruchamiający się, po upadku, zalaniach i innych zdarzeniach losowych oraz z objawami uszkodzenia dysku, pamięci RAM, błędów systemowych traktowany jest jako sprzęt podwyższonego ryzyka. Firma iZone nie gwarantuje, że sprzęt będzie się dało naprawić ani że w trakcie naprawy nie ujawnią się inne usterki. W wyżej wymienionych przypadkach zastrzegamy sobie możliwość zwrotu nienaprawionego sprzętu z objawami innymi niż w trakcie przyjęcia go do serwisu.

12. Po przyjęciu sprzętu Apple do naprawy, iZone dokonuje wstępnej diagnozy, na podstawie której ustala zakres i przybliżony koszt naprawy, o czym powiadamia Klienta. Naprawa jest wykonywana po uzyskaniu akceptacji Klienta, także w zakresie jej kosztów.

13. W przypadku modernizacji komputerów Apple serwis iZone oferuje możliwość zakupu niezbędnych materiałów (dyski, pamięć RAM, oprogramowanie itp.). Klient może również dostarczyć własne materiały, które zostaną użyte do modernizacji komputera. Serwis iZone nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowe funkcjonowanie części dostarczonych przez Klienta i nie udziela gwarancji na dostarczone podzespoły. iZone nie odpowiada również za usterki powstałe w wyniku ich nieprawidłowego działania.

14. Po zakończeniu naprawy iZone informuje Klienta o jej zakończeniu i ostatecznych kosztach naprawy.

15. Klient zobowiązany jest do zapłaty iZone wynagrodzenia za wykonaną usługę oraz użyte części i materiały eksploatacyjne zgodnie z kosztorysem w terminie 14 dni od dnia poinformowania go o zakończeniu naprawy.

16. Klient zobowiązany jest do odbioru sprzętu Apple w terminie 14 dni od dnia otrzymania informacji o zakończeniu naprawy i w tym terminie do dokonania zapłaty wszelkich należności w stosunku do iZone wynikających z umowy, w tym niniejszego regulaminu. Warunkiem wydania Klientowi sprzętu jest dokonanie pisemnego potwierdzenia odbioru przez Klienta oraz uregulowania wszelkich należności w stosunku do iZone wynikających z umowy, w tym niniejszego regulaminu. iZone jest uprawniony wstrzymać się z wydaniem sprzętu Apple do tego czasu.

17. Po upływie powyższego terminu, bądź też w przypadku zwrotu wysłanej do Klienta przesyłki kurierskiej ze sprzętem Apple, iZone ma prawo obciążyć Klienta kosztami przechowywania sprzętu w kwocie 3 zł brutto za każdy dzień przechowywania sprzętu.

18. Nieodebranie przez Klienta sprzętu Apple w terminie 90 dni po zawiadomieniu go o zakończeniu naprawy jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia woli o wyzbyciu się sprzętu Apple oraz uznaniem go za porzucony w rozumieniu art. 180 Kodeksu cywilnego: Właściciel może wyzbyć się własności rzeczy ruchomej przez to, że w tym zamiarze rzecz porzuci”. Własność porzuconego sprzętu Apple nabywa iZone przez jego objęcie w samoistne posiadanie.

19. Klient zobowiązany jest dokonać sprawdzenia sprzętu Apple przy jego odbiorze. Dokonanie odbioru przez Klienta oznacza, iż nie zgłasza on żadnych zastrzeżeń co do jakości naprawy, stanu technicznego i sprawności sprzętu Apple.

20. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie właściwe przepisy prawa polskiego.

21. W zakresie w jakim usługa serwisowa obejmuje wymianę części i elementów sprzętu Apple na nowe, Klient uzyskuje gwarancję producenta na użyte części.

22. W razie jakichkolwiek sporów wynikających z powyższego regulaminu, sądem właściwym do ich rozstrzygania jest sąd właściwy dla miejsca położenia siedziby iZone.

Cennik iPad

iPad Mini 1

 • Wymiana wyświetlacza od 299zł
 • Wymiana szyby 299zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPad Mini 2/3

 • Wymiana wyświetlacza od 349zł
 • Wymiana szyby 349zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPad Mini 4

 • Wymiana wyświetlacza od 799zł
 • Wymiana szyby 799zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPad 2

 • Wymiana wyświetlacza 259zł
 • Wymiana szyby 259zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPad 3/4

 • Wymiana wyświetlacza od 299zł
 • Wymiana szyby 299zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPad Air 1

 • Wymiana wyświetlacza od 359zł
 • Wymiana szyby 359zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPad Air 2

 • Wymiana rozbitego/rozlanego ekranu 999zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPad 6 gen.

 • Wymiana szyby 449zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

Cennik iPhone

 

iPhone 5/5S

 • Wymiana wyświetlacza od 139zł
 • Wymiana baterii od 129zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonu/ jack 129zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 129zł
 • Wymiana siateczki głośnika 80zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 149zł
 • Wymiana przycisku Home od 129zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie


iPhone SE

 • Wymiana wyświetlacza od 179zł
 • Wymiana baterii od 129zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonu/ jack 129zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 129zł
 • Wymiana siateczki głośnika 80zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 149zł
 • Wymiana przycisku Home od 129zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnieiPhone 6

 • Wymiana wyświetlacza od 189zł
 • Wymiana baterii od 129zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonu/ jack 149zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 149zł
 • Wymiana siateczki głośnika 80zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 149zł
 • Wymiana przycisku Home od 149zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPhone 6 Plus

 • Wymiana wyświetlacza od 249zł
 • Wymiana baterii od 129zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonu/ jack 149zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 149zł
 • Wymiana siateczki głośnika 80zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 149zł
 • Wymiana przycisku Home od 149zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPhone 6s

 • Wymiana wyświetlacza od 249zł
 • Wymiana baterii od 129zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonu/ jack 179zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 179zł
 • Wymiana siateczki głośnika 80zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 299zł
 • Wymiana przycisku Home od 179zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPhone 6s Plus

 • Wymiana wyświetlacza od 249zł
 • Wymiana baterii od 129zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonu/ jack 249zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 249zł
 • Wymiana siateczki głośnika 80zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 299zł
 • Wymiana przycisku Home od 179zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iphonee7.png


iPhone 7

 • Wymiana wyświetlacza od 299zł
 • Wymiana baterii od 129zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonów 199zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 199zł
 • Wymiana siateczki głośnika 80zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 249zł
 • Wymiana przycisku Home 890zł
  (wymiana w Apple wraz z wyświetlaczem)
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPhone 7 Plus

 • Wymiana wyświetlacza od 349zł
 • Wymiana baterii od 149zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonów 249zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 249zł
 • Wymiana siateczki głośnika 100zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 349zł
 • Wymiana przycisku Home 990zł
  (wymiana w Apple wraz z wyświetlaczem)
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPhone 8

 • Wymiana wyświetlacza od 349zł
 • Wymiana baterii od 149zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonów 249zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 249zł
 • Wymiana siateczki głośnika 100zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 399zł
 • Wymiana szklanego tyłu 399zł
 • Wymiana przycisku Home 890zł
  (wymiana w Apple wraz z wyświetlaczem)
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPhone 8 Plus

 • Wymiana wyświetlacza od 399zł
 • Wymiana baterii od 129zł
 • Złącze ładowania/ mikrofonów 299zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 299zł
 • Wymiana siateczki głośnika 100zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 459zł
 • Wymiana szklanego tyłu 399zł
 • Wymiana przycisku Home 990zł
  (wymiana w Apple wraz z wyświetlaczem)
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnieiPhone Xr

 • Wymiana wyświetlacza od 799zł
 • Wymiana baterii od 350zł
 • Wymiana szklanego tyłu 499zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 1100zł
  (wymiana w Apple wraz z wyświetlaczem)
 • Wymiana siateczki głośnika 150zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 459zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie
iPhone X

 • Wymiana wyświetlacza od 799zł
 • Wymiana baterii 350zł
 • Wymiana szklanego tyłu 499zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 1550zł
  (wymiana w Apple wraz z wyświetlaczem)
 • Wymiana siateczki głośnika 150zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 399zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPhone Xs

 • Wymiana wyświetlacza od 899zł
 • Wymiana baterii 350zł
 • Wymiana szklanego tyłu 599zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 1550zł
  (wymiana w Apple wraz z wyświetlaczem)
 • Wymiana siateczki głośnika 150zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 459zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie


iPhone Xs Max

 • Wymiana wyświetlacza od 999zł
 • Wymiana baterii 350zł
 • Wymiana szklanego tyłu 699zł
 • Czujnik zbliżeniowy/ aparat przedni 1850zł
  (wymiana w Apple wraz z wyświetlaczem)
 • Wymiana siateczki głośnika 150zł
  (słabo słychać podczas rozmowy)
 • Wymiana aparatu tylnego 499zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iphone11.png

iPhone 11

 • Wymiana wyświetlacza od 799zł
 • Wymiana baterii 350zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iphone11pro.png

iPhone 11 Pro

 • Wymiana wyświetlacza 1550zł
 • Wymiana baterii 350zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie

iPhone 11 Pro Max

 • Wymiana wyświetlacza 1850zł
 • Wymiana baterii 350zł
 • Inne naprawy wyceniane indywidualnie