Gładzik Apple Magic Trackpad 2 (srebrny)

Gładzik Apple Magic Trackpad 2 (srebrny)

style Kod produktu: MJ2R2ZM/A store Producent: Apple
629,00 zł

511,38 zł netto

Dostępność: Wysyłka 2-3 dni
Opis
Przeprojektowany gładzik Apple Magic Trackpad 2 ma wbudowany akumulator i po raz pierwszy pozwala na korzystanie z technologii Force Touch na komputerze stacjonarnym. Czujniki pod powierzchnią gładzika reagują na kliknięcie w dowolnym miejscu. A także na subtelne różnice w sile nacisku, przez co palce mogą wywoływać więcej funkcji i dają jeszcze głębszy kontakt z treścią na ekranie. Szklana powierzchnia gładzika Magic Trackpad 2 sięga do samych jego krawędzi i jest o prawie 30 procent większa w porównaniu z poprzednią generacją urządzenia. Nowy gładzik jest za to niższy. Taka konstrukcja sprawia, że przewijanie treści i nawigowanie gestami machnięcia jest jeszcze skuteczniejsze i bardziej komfortowe.
Magic Trackpad 2 automatycznie łączy się w parę z komputerem Mac, więc od razu możesz przystąpić do pracy. Akumulator po naładowaniu zapewnia gładzikowi energię do działania przez około miesiąc, a nawet dłużej.

 

Cechy
Technologia Bluetooth w wersji bezprzewodowej Źródło zasilania: Wbudowany akumulator Technologia Multi-Touch Technologia Force-Touch Powierzchnia gładzika 30% większa w porónaniu do poprzedniej generacji

 

W pudełku
Magic Trackpad 2 przewód Lightning - USB
Apple
MJ2R2ZM/A
Typ
Trackpad
Kolor
Srebrny

Podobne produkty

Wyślij zapytanie


Gładzik Apple Magic Trackpad 2 (srebrny)

Gładzik Apple Magic Trackpad 2 (srebrny)