• Wyprzedaż!
Mac Pro 6-core Intel Xeon E5 3,5 GHz/ 16GB/ 256GB/ AMD FirePro D500, 3 GB VRAM GDDR5

Mac Pro 6-core Intel Xeon E5 3,5 GHz/ 16GB/ 256GB/ AMD FirePro D500, 3 GB VRAM GDDR5

style Kod produktu: MD878PL/A store Producent: Apple
14 299,00 zł
13 298,07 zł Zniżka 7%

10 811,44 zł netto

Dostępność: Wysyłka 24-48h
Procesor
Pamięć RAM
Pamięć masowa
Grafika
Ilość

mac-pro-gallery3-2013.jpg


Czasem, by zrobić wielki krok naprzód, trzeba pójść w zupełnie inną stronę.

 • Mac zawsze był wyrazem pewnej wizji ? tworzenia urządzeń, których moc i funkcjonalność idą w parze z przepięknym dizajnem i intuicyjną obsługą. Mac Pro urzeczywistnia ten ideał w porywający sposób. Wszystkie elementy definiujące komputer klasy profesjonalnej ? grafikę, pamięć masową, rozszerzalność, moc obliczeniową i pamięć RAM ? przeprojektowano i wymyślono na nowo. Masz więc teraz do dyspozycji moc niezbędną do realizacji najśmielszych pomysłów.

mac-pro-gallery6-2013.jpg
Procesor

 • Nowy Mac Pro jest wszechstronną potęgą, a głównym źródłem jego ogromnej mocy są procesory Intel Xeon E5, dostępne w wersji 6-, 8- lub 12-rdzeniowej na jednej matrycy. Pamięć podręczna L3 o pojemności do 30 MB, przepustowość 40 GB/s przez interfejs PCI Express trzeciej generacji oraz obsługa instrukcji zmiennopozycyjnych operujących na danych o szerokości 256 bitów ? to wszystko sprawia, że nigdy nie zabraknie Ci szybkości.


Pamięć operacyjna

 • Każdy komponent nowego Maca Pro został zoptymalizowany pod kątem wydajności. Także 4?kanałowy kontroler pamięci DDR3 działający z częstotliwością 1866 MHz. Obsługuje nawet 64 GB pamięci i oferuje przepustowość magistrali RAM do 60 GB/s. Mac Pro nigdy nie każe na siebie czekać ? nawet gdy wykonuje bardzo intensywne obliczeniowo zadania. A dzięki systemowi korekcji ECC przejściowe błędy w pamięci nie zatrzymają Twojego renderingu, eksportu wideo czy symulacji.


callout_firepro.jpg

Grafika

 • Dotychczas komputery profesjonalne czerpały swą moc obliczeniową przede wszystkim z procesorów głównych ? CPU. Jednak radykalnie zwiększająca się wydajność nowoczesnych procesorów graficznych GPU sprawiła, że twórcy aplikacji zaczęli częściej sięgać po ich potencjał obliczeniowy. W nowym Macu Pro wyprzedzono ten trend i wyposażono komputer w jeszcze potężniejszą architekturę GPU. Nie tylko zastosowano supernowoczesny procesor graficzny AMD FirePro, należący do klasy jednostek GPU stosowanych w stacjach roboczych. Zrobiono coś więcej ? zastosowano dwa takie procesory. Każdy z nich może być wyposażony w maksymalnie 6 GB dedykowanej pamięci VRAM i może zawierać do 2048 procesorów strumieniowych. Dysponując taką wydajnością, możesz na przykład bez problemu montować wideo w pełnej rozdzielczości 4K, jednocześnie w tle renderując efekty. I wciąż mieć w zapasie dość mocy, by podłączyć nawet trzy monitory o wysokiej rozdzielczości 5K.


Pamięć masowa

 • Pamięć masowa SSD z magistralą PCI Express jest szybka ? ma przepustowość nawet 2,4 razy większą od najszybszego dysku półprzewodnikowego z interfejsem SATA. I do 10 razy większą niż dysk twardy SATA 7200 obr./min. Większość dysków SSD korzysta z magistrali SATA zaprojektowanej dla wolniejszych, tradycyjnych dysków twardych. Tutaj zastosowano kontroler pamięci SSD z magistralą PCIe, który sprawia, że pamięć masowa Maca Pro jest najszybsza spośród wszystkich dysków SSD oferowanych standardowo w komputerach stacjonarnych. Masz zatem do dyspozycji nawet 1 TB pamięci masowej, z której możesz w mgnieniu oka uruchamiać system i aplikacje oraz otwierać olbrzymie pliki.


Zunifikowany rdzeń chłodzący

 • Nowy Mac Pro mieści bezprecedensowo wielką moc w niewyobrażalnie małej obudowie. Za tym niezwykłym osiągnięciem stoi pomysłowa koncepcja zunifikowanego rdzenia chłodzącego. Zamiast chłodzić procesor i karty graficzne za pomocą wielu osobnych radiatorów i wentylatorów, zbudowano cały komputer wokół jednego rdzenia z wytłaczanego aluminium. Skutecznie zwiększa to przepływ powietrza i pojemność cieplną układu chłodzenia. Ciepło wydzielane przez procesory główne i graficzne jest rozprowadzane równomiernie po rdzeniu. Gdy jeden z procesorów jest mniej obciążony, dodatkowa pojemność cieplna może być efektywnie wykorzystana przez pozostałe, ciężko pracujące procesory. Żaden komputer nie był dotychczas tak skonstruowany. A przecież to rozwiązanie wydaje się tak logiczne, że aż trudno sobie wyobrazić inne.


Przełomowy pojedynczy wentylator

 • System wentylacji tak wydajnego komputera musiał być dziełem inżynierów, którzy nie boją się odważnych decyzji. Zamiast instalować dodatkowe wentylatory, zastosowano jeden większy, który zasysa powietrze w górę przez dolne otwory. Powietrze przepływa pionowo przez środek komputera, odbiera ciepło i wyprowadza je górą. To proste i eleganckie rozwiązanie jest także zadziwiająco ciche. Aby osiągnąć ten efekt, musieliśmy przemyśleć wszystko w najdrobniejszych szczegółach: liczbę łopatek, ich wielkość, odległość między nimi, a nawet ich kształt. Minimalizując opory powietrza w systemie, stworzyliśmy wentylator z wirnikiem o łopatkach wygiętych w tył, który pracuje z mniejszą prędkością obrotową, bardziej efektywnie zasysa powietrze i wytwarza znacznie mniej hałasu.


Rozszerzenia maksymalnie rozszerzone

 • Mac Pro, wyposażony w porty Thunderbolt 2, USB 3, Gigabit Ethernet i HDMI 1.4, wyznacza nowy standard elastyczności i swobody podłączania urządzeń zewnętrznych. To jak dotąd najbardziej rozszerzalny Mac. Ma wszystko, czego trzeba do zbudowania stacji roboczej dopasowanej idealnie do Twoich potrzeb i sposobu pracy.


interstitial_back.jpg

Thunderbolt 2

 • Thunderbolt to szybki i wszechstronny podsystem I/O łączący technologie PCI Express i DisplayPort. A w nowym Macu Pro poszliśmy jeszcze dalej. Thunderbolt 2 dwukrotnie zwiększa przepustowość transferu do każdego urządzenia zewnętrznego, nawet do 20 Gb/s. Jesteś więc doskonale przygotowany do pracy z nawet najbardziej wydajnymi urządzeniami peryferyjnymi, bez żadnych ograniczeń wynikających z liczby gniazd rozszerzeń wbudowanych w komputer. Możesz podłączyć olbrzymią pamięć masową, dodać moduł rozszerzeń PCI i pracować z najnowszymi monitorami zewnętrznymi ? także komputerowymi i studyjnymi monitorami o rozdzielczości 5K. A ponieważ do każdego portu Thunderbolt 2 można podłączyć kaskadowo nawet sześć urządzeń, to sam tylko podsystem I/O Thunderbolt 2, nie licząc pozostałych portów, pozwala Ci na pracę z 36 urządzeniami zewnętrznymi.


Inne połączenia I/O

 • Mac Pro wyposażony jest we wszystkie rodzaje portów do podłączania wszystkich rodzajów urządzeń peryferyjnych. USB 3 to niezwykle uniwersalny interfejs obsługujący dziesiątki typów urządzeń zewnętrznych. Dwa porty Gigabit Ethernet umożliwią Ci podłączenie komputera do więcej niż jednej sieci. A port HDMI 1.4 działa z najnowszymi telewizorami, projektorami i monitorami, w tym z odbiornikami TV klasy Ultra HD. Jednak nasze pomysły na rozszerzalność nie ograniczają się do wszechstronności i liczby urządzeń, jakie możesz podłączyć. Gdy obrócisz Maca Pro, by podłączyć urządzenie, on wykryje ten ruch i automatycznie podświetli panel złączy I/O. A Ty wyraźnie zobaczysz porty właśnie wtedy, gdy ich potrzebujesz.


Zaawansowana komunikacja bezprzewodowa

 • Połącz się ze swoją siecią przez trzystrumieniowy interfejs Wi?Fi 802.11ac zgodny z najnowszym standardem superszybkiej łączności bezprzewodowej. A z myślą o innych połączeniach bezprzewodowych wyposażono Maca Pro w interfejs Bluetooth 4.0. Jest to najłatwiejszy i najbardziej niezawodny sposób podłączania klawiatury, myszy i innych urządzeń bez fizycznego podpinania kabli.


Design

 • Nowy Mac Pro wygląda inaczej niż wszystkie dotychczasowe komputery. Jest radykalnie inny. Oryginalnie zaprojektowana i pięknie wykończona maszyna produkowana jest z największą możliwą precyzją. Przy wysokości 25,1 cm i średnicy 16,7 cm nowy Mac Pro to profesjonalny komputer stacjonarny, który bez problemu może stacjonować na Twoim biurku.


Zaprojektowany i złożony w USA

 • Montaż nowych Maców Pro i precyzyjna obróbka niektórych ich podzespołów odbywa się będzie w Stanach Zjednoczonych. Współpracując z innowacyjnymi firmami z Teksasu, Florydy, Illinois, Kentucky i z kilkunastu innych stanów USA, Apple produkuje komputer zachwycający nienaganną jakością i pięknem detali. Dokładnie taki, jaki wymarzyli sobie dizajnerzy i inżynierowie Apple w Kalifornii.
Apple
MD878PL/A
Rodzaj procesora
Intel Xeon E5 (6-core)
Prędkość procesora
3.5 GHz
Pamięć RAM
16GB
Pojemność dysku
256GB SSD
Karta graficzna
AMD FirePro D500, 3 GB VRAM GDDR5

Podobne produkty

Wyślij zapytanie


Mac Pro 6-core Intel Xeon E5 3,5 GHz/ 16GB/ 256GB/ AMD FirePro D500, 3 GB VRAM GDDR5

Mac Pro 6-core Intel Xeon E5 3,5 GHz/ 16GB/ 256GB/ AMD FirePro D500, 3 GB VRAM GDDR5