Kanex - USB-C na HDMI (4K)
  • Kanex - USB-C na HDMI (4K)
Kanex - USB-C na HDMI (4K)

Kanex - USB-C na HDMI (4K)

style Kod produktu: K181-1016-1155-SG4I store Producent: Kanex
199,00 zł

161,79 zł netto

Dostępność: Dostępny

Podłącz 4K HDTV lub ekran HD do swojego MacBooka z adapterem Kanex. Wyświetlaj ulubione filmy, programy telewizyjne, kolekcje zdjęć w jakości Full HD z wielokanałowym cyfrowym wyjściem audio.

Gotowy do podróży

Zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości i mobilności adapter Kanex pozwala się zabrać wszędzie ze sobą. Precyzyjnie wykonana obudowa ze szczotkowanego aluminium oraz kabel DuraBraid, gwarantują nie tylko trwałość, ale również styl i doskonałe dopasowanie do komputera MacBook.

Plug and Play

W każdej chwili korzystaj ze swojego adaptera, bez potrzeby instalacji lub pobierania sterowników. Wystarczy, ze podłączysz złącze USB-C do komputera MacBook, a drugi koniec do ekranu/monitora ze złączem HDMI i już możesz w pełni korzystać ze swojego urządzenia, oglądając wszystko w wysokiej rozdzielczości. Złącze USB-C jest obustronne, dzięki czemu za każdym razem podpięcie będzie trafione. Kompatybilność z Thunderbolt 3 umożliwia prace adaptera również z komputerami obsługującymi to złącze.

DuraBraid

Kabel DuraBraid to nylonowy kabel z włóknem zaprojektowanym w celu zniwelowania plątania się kabla oraz zwiększenia trwałości i nadania wyjątkowego wyglądu całej konstrukcji.

Cechy produktu:

· Możliwość podłączenia MacBooka z portem USB-C do 4K TV lub monitora

· Obsługa pełnej rozdzielczości 4K przy częstotliwości 60 Hz

· Aluminiowe wykończenie premium oraz kabel DuraBraid

· Interfejs: USB-C na HDMI

· Maksymalna rozdzielczość: 3840 x 2160 @ 60Hz

· Długość kabla: 10 cm

· Kompatybilność:

MacBook Pro (13", koniec 2016),

MacBook Pro (15", koniec 2016),

MacBook (Retina, 12"), HP Spectre, Google Chromebook Pixel, Dell XPS 13 9350, komputery obsługujące USB-C , komputery obsługujące Thunderbolt 3, monitory i telewizory 4K i HD

Kanex
K181-1016-1155-SG4I
Kolor bazowy
Gwiezdna szarość
Złącze 1
USB C
Złącze 2
Hdmi

Podobne produkty

Wyślij zapytanie


Kanex -  USB-C na HDMI (4K)

Kanex - USB-C na HDMI (4K)