41 34 33 452
ul. Duża 8, Kielce
Dawniej

Stwórz inteligentny dom - z iZone w Kielcach!

FIBARO - czas na nowoczesne życie
Marka FIBARO to innowacja i powiew świeżości na rynku inteligentnych rozwiązań. System skierowany jest zarówno dla osób zagłębionych w temacie, jak również przeciętnego użytkownika, który chciałby sprawdzić jak to działa. Bezinwazyjna instalacja w istniejących budynkach oraz bezprzewodowa komunikacja sensorów wyróżnia FIBARO jako lidera w łatwości instalacji nawet bardzo zaawansowanych systemów.

Dziś żyjemy elektroniką. Jest ona obecna w każdym aspekcie naszego życia, w niemalże wszystkim co nas otacza. Inteligentne telewizory, inteligentne zegarki, mądre samochody i smartphony. Tak naprawdę chcemy kontrolować, mierzyć i wpływać na wszystko, co tylko możemy - a możemy już całkiem dużo.

Dlaczego nie mielibyśmy ułatwić sobie codziennego życia, pominąć żmudne, nic nie wnoszące czynności? Systemy inteligentnego domu wnoszą znacznie więcej, niż początkowo można sobie wyobrazić.Głównym celem systemu FIBARO jest możliwość instalacji w istniejącym obiekcie, bez jego naruszania. To on dostosowuje się do istniejących warunków a nie na odwrót. Wykorzystując przygotowane sensory możesz cieszyć się inteligentnym domem nawet pół godziny po otwarciu pudełek. Instalacja sensorów jest zautomatyzowana i prowadzona przez dedykowaną aplikację.Poniżej kilka przykładowych rozwiązań, które możesz w prosty sposób wykorzystać w swoim domu.

Motion Sensor - czujnik ruchu, światła i temperatury

Motion Sensor to znacznie więcej, niż zwykła czujka wychwytująca ruch. To przemyślane dzieło designu łączy cztery bardzo użyteczne funkcje. Detekcja ruchu jest głównym zadaniem tego sensora i został do tego zadania specjalistycznie skonstruowany. Dodatkowymi elementami są informacje o aktualnej temperaturze, poziomie natężenia światła oraz zmianie położenia. Posiada też wbudowany akcelerometr, który wykryje zmianę położenia lub próby otwarcia obudowy. Za jego pomocą możesz dowiedzieć się ile osób przebywa w domu, dostać powiadomienie, gdy ktoś wejdzie do danego pokoju, a także sprawdzić temperaturę. Dodatkowo czujnik może wysłać informacje do pozostałych elementów systemu, by wykonały określone zadania: dużo osób w pomieszczeniu - należy uchylić okno, zasnąłeś - można zgasić światła, ściemniło się na zewnątrz - należy zasunąć rolety. Możliwości jest dużo.FIBARO Motion Sensor działa na baterię i nie wymaga kabli. Uniwersalny uchwyt pozwala umieścić czujnik gdziekolwiek zechcesz - nawet na ścianie czy suficie. Jego położenie możesz zmienić w dowolnej chwili.

Potencjał FIBARO Motion Sensora ujawnia się w połączeniu z innymi elementami inteligentnego domu. Czujnik potrafi uruchomić nawet najbardziej złożone sekwencje. Granicę jego zastosowań wyznacza ludzka wyobraźnia.Wall Plug
Wall Plug jest najmniejszym urządzeniem, które może sterować Twoim gniazdkiem elektrycznym, a także podać użycie prądu. Niezwykle proste funkcje skrywają ogromny potencjał, który uwolnisz dzięki przemyślanym rozwiązaniom oprogramowania FIBARO. Możesz dostać powiadomienie, że Twoje dziecko siedzi już czwartą godzinę przed playstation zamiast odrabiać lekcje. Już po chwili zasilanie do konsoli zostaje odcięte - zdalnie z Twojego biura. Instalacja czujnika trwa zwykle około minuty - w zależności jak szybko wyjmiesz wtyczkę z pudełka oraz podepniesz ją do kontaktu. Konfiguracja w systemie FIBARO to zwykła formalność - naciśnij przycisk parowania i potwierdź przyłączenie do systemu.
Elementy wykonawcze

Zminiaturyzowane moduły zmieszczą się w każdej puszce podtynkowej, są mobilne, mogą zmienić swoje położenie oraz jako jedyne na rynku integrują się ze starym typem instalacji, bez przewodu neutralnego. Mogą sterować modułami LED czy świetlówkami, roletami okien i bramami garaży, a także innymi urządzeniami kompatybilnymi.FIBARO Single Switch umieszczony w gniazdku jest w stanie włączyć i monitorować podłączone urządzenie elektryczne. Może też uruchamiać większość domowych sprzętów. Zainstalowany we włączniku światła pozwala sterować pojedynczym obwodem oświetlenia, natomiast FIBARO Double Switch – dwoma.
Będziesz zaskoczony, jak łatwa jest instalacja FIBARO Single/Double Switcha. Możesz wykonać ją samodzielnie lub skorzystać z pomocy naszego instalatora


Nieograniczone możliwości

Oczywiście to zaledwie wierzchołek góry lodowej jaką stanowi cała gama gotowych rozwiązań systemu FIBARO. Możesz je skonfigurować samodzielnie lub skorzystać z pomocy naszego eksperta. Aplikacja zarządzająca systemem jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze, a zarazem stwarza wiele różnych możliwości wykorzystania systemu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów na naszej stronie internetowej oraz do naszego sklepu iZone w Kielcach przy ul. Dużej 8, gdzie zajmujemy się doborem urządzeń, montażem oraz konfiguracją systemu FIBARO.


Kup teraz

Promocje
3mk - folia ochronna Solid na przód iPada 2/3/4, (zestaw, 2szt) 50,00 PLN
19,00 PLN
15,45 PLN netto
19,00

Taniej o:
31,00 PLN
Belkin ClearScreen Overlay - folia ochronna na ekran iPada 2/ 3 / 4 (przezroczysta) 69,00 PLN
19,00 PLN
15,45 PLN netto
19,00

Taniej o:
50,00 PLN
JCPAL iGUARD - Folia ochronna na tył iPada mini 1/2/3 Cellular (Space Gray) 109,00 PLN
89,00 PLN
72,36 PLN netto
89,00

Taniej o:
20,00 PLN
Walter Isaacson "Steve Jobs" - biografia Steve'a Jobsa 54,00 PLN
43,00 PLN
34,96 PLN netto
43,00

Taniej o:
11,00 PLN
Spigen SGP Air Skin Azalea Pink Etui do iPhone'a 6S/6 99,00 PLN
69,00 PLN
56,10 PLN netto
69,00

Taniej o:
30,00 PLN
Cygnett OpticClear - folia ochronna na ekran iPad 2/3/4 49,00 PLN
19,00 PLN
15,45 PLN netto
19,00

Taniej o:
30,00 PLN