41 34 33 452
ul. Duża 8, Kielce
Dawniej

Sposoby płatnościGotówka

Odbiór osobisty oraz przesyłka kurierska pobraniowa.


Przelew

Tradycyjny lub elektroniczny przelew na konto firmowe sklepu iZone.Karta

Płatność za pomocą karty płatniczej za pomocą systemu eCard.


ePrzelew

Szybki przelew elektroniczny, bez wypełniania danych zamówienia, szybsza realizacja.Raty

Płatność ratalna online za pośrednictwem Santander Consumer Bank lub Credit Agricole Bank Polska S.A.


Leasing

Indywidualna oferta leasingowa za pośrednictwem instytucji finansowej Grenke Leasing.Dostępne sposoby płatności:

  • Gotówką przy osobistym odbiorze towarów w siedzibie sklepu
  • Gotówką przy odbiorze towaru od Kuriera
  • Przelewem Bankowym - Nabywca dokonuje przelewu bankowego należnej sumy brutto przed dokonaniem wysyłki na konto bankowe firmy "Armago". Dane konta: Bank PKO S.A. , oddział Kielce Numer konta: 49 1240 5006 1111 0010 7604 2734 . Odbiorca: Armago, ul Duża 8 25-304 Kielce. Jako tytułem należy podać numer zamówienia otrzymany w e-mailu potwierdzającym zamówienie lub numer faktury proforma wystawionej przez firmę Armago. Towar zostanie wysłany w momencie wpłynięcia pieniędzy na konto.
  • Kartą Kredytową lub Kartą Płatniczą systemu Visa, MasterCard, American Express. Bezpieczną autoryzacją i obsługą finansową transakcji zajmuje się firma eCard. Dane kart płatniczych są podawane poprzez zabezpieczony certyfikatem SSL 128 bit formularz znajdujący się bezpośrednio na serwerze Centrum Autoryzacji i Rozliczeń eCard SA. Płatność kartami dokonuje się wiec pomiędzy właścicielem karty a firmą eCard, która posiada wszelkie systemy bezpieczeństwa transakcji zatwierdzone przez organizacje kart płatniczych. Następnie firma eCard rozlicza się ze sklepem izone.pl. Sklep nie ma więc dostępu do żadnych danych karty płatniczej klienta. Czas akceptacji płatności kartą kredytową trwa do 24 godzin.
  • Szybkim przelewem ePrzelewy. Bezpieczną autoryzacją i obsługą finansową transakcji zajmuje się firma eCard. eCard S.A. oferuje swoim Klientom szybkie internetowe przelewy bezpośrednie wyłącznie na podstawie oficjalnej współpracy z bankami co daje klientom gwarancję jakości świadczonych usług. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą ePrzelewów jest zapewnione przez zastosowanie 256 bitowego protokołu SSL, jak równiez przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu online, Klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank.
  • Poprzez płatność ratalną w systemie Santander lub Credit Agricole Bank Polska S.A.. Zasady zakupów ratalnych w naszym sklepie określone są i prowadzone przez instytucje finansowe: "Santander Consumer Bank" oraz "Credit Agricole Bank Polska S.A.". Zakupów ratalnych może dokonać osoba pełnoletnia, będąca obywatelem Polski i posiadająca stałe miejsce zamieszkania w Polsce. Spłaty rat przy zakupach w sklepie internetowym izone.pl można rozłożyć na okres od 6 do 48 miesięcy. Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Bank Polska S.A. CA Raty dostępne: całkowicie online, do max. kwoty 20 000 zł za zakupy, bez zbędnych formalności, spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy. Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku. Firma Armago Paweł Mąkosa oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A.  jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
  • Poprzez system Leasingowy - Zasady zakupów i finansowania w systemie leasingowym są prowadzone przez instytucje finansową Grenke Leasing. Po szczegółowy regulamin zakupów i warunki jakie firma powinna spełniać prosimy o kontakt mailowy ( sklep@izone.pl).
Promocje
Belkin ClearScreen Overlay - folia ochronna na ekran iPada 2/ 3 / 4 (przezroczysta) 69,00 PLN
19,00 PLN
15,45 PLN netto
19,00

Taniej o:
50,00 PLN
3mk - folia ochronna Solid na przód iPada 2/3/4, (zestaw, 2szt) 50,00 PLN
19,00 PLN
15,45 PLN netto
19,00

Taniej o:
31,00 PLN
Spigen SGP Air Skin Azalea Pink Etui do iPhone'a 6S/6 99,00 PLN
69,00 PLN
56,10 PLN netto
69,00

Taniej o:
30,00 PLN
Cygnett OpticClear - folia ochronna na ekran iPad 2/3/4 49,00 PLN
19,00 PLN
15,45 PLN netto
19,00

Taniej o:
30,00 PLN
Walter Isaacson "Steve Jobs" - biografia Steve'a Jobsa 54,00 PLN
43,00 PLN
34,96 PLN netto
43,00

Taniej o:
11,00 PLN