JBL Charge 3 - przenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth Czarny

JBL Charge 3 - przenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth Czarny

style Kod produktu: CHARGE3BLK store Producent: JBL
769,00 zł

625,20 zł netto

Dostępność: Wysyłka: 3-4 dni


420.jpgCharge 3


JBL Charge 3 łączy dwa urządzenia w jedno. Niezwykle głośny, wodoodporny, bezprzewodowy głośnik bluetooth jest wyposażony w duży, 6000mAH powerbank, pozwalający na jednoczesne słuchanie muzyki i ładowanie iPhone.

Ulepszona konstrukcja wpływa na lepszą jakość dźwięku, a także głośność. Pasywne membrany boczne dbają o niskie tony, by basy były wyraźne nawet w tak niedużym głośniku. Dodatkową funkcją jest możliwość rozmów w trybie głośnomówiącym przez wbudowany mikrofon, tłumiący zakłócenia i echo.

Certyfikat IPX7 oznacza, że możesz spokojnie zanurzyć głośnik w wodzie na pół godziny, na głębokość metra. Technologia JBL Connect pozwala bezprzewodowo łączyć ze sobą wiele głośników.


charge.jpg


Wodoodporny certyfikat

IPX7


Charge 3 zabierzesz wszędzie ze sobą! Nie straszna mu impreza na basenie. Znany na całym świecie certyfikat szczelności IPX7 odpowiada za całkowitą wodoszczelność urządzenia.

Możesz zanurzyć głośnik na głębokość 1m przez 30 minut. Oczywiście jeżeli go utrzymasz, ponieważ Charge wypływa na powierzchnię i unosi się na wodzie.

Równie znakomicie sprawdzi się podczas wieczornej kąpieli w wannie, czy porannego prysznica.


6000mAh

Duży wewnętrzny akumulator zapewnia doskonałe brzmienie przez 20 godzin.

Nawet rozładowana bateria telefonu nie powstrzyma imprezy. Wbudowany port umożliwia naładowanie każdego urządzenia przez wejście USB.

black_charging-1606x1606px_dvhamaster.jpg

Stylowy

Spośród pięciu dostępnych kolorów każdy znajdzie Charga dla siebie.

Funkcja JBL Connect pozwala połączyć wiele urządzeń ze sobą. Jeden głośnik rozkręca imprezę, kilka połączonych ze sobą stanowi niesamowite przeżycie.group-jbl_charge3-gr-1606x1606px_dvhamaster.jpg
JBL
CHARGE3BLK
Typ
Głośnik
Kolor
Czarny

Podobne produkty

Wyślij zapytanie


JBL Charge 3 - przenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth Czarny

JBL Charge 3 - przenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth Czarny