Aktualności

21 listopada , 2022

Apple Watch 8

Miej cały świat pod ręką dzięki możliwości dzwonienia, wysyłania wiadomości, słuchania muzyki i wzywania pomocy w razie konieczności. Zaprojektowany z myślą o zdrowiu, bezpieczeństwie i komunikacji Apple Watch Series 8 ma nowy mocny procesor S8, innowacyjny czujnik monitorujący temperaturę, funkcje wykrywania wypadków oraz rozbudowaną funkcję pomiaru snu.

Duży i niegasnący wyświetlacz, otoczony wąskimi ramkami sięga aż do krawędzi koperty, wpasowując się w jej kształt.  Niegasnący wyświetlacz Retina nie tylko olśniewa swoim wyglądem, ale i trwałością. Pozwoli Ci dostrzec niesamowicie dużą liczbę detali i sprawi, że tarcza będzie się prezentować elegancko, nawet kiedy opuścisz w dół swój nadgarstek.  Warto też dodać, że pisanie i nawigowanie stuknięciami lub muśnięciami wyświetlacza będą sprawiały Ci taką przyjemność, że nie będziesz się z Apple Watch Series 8 rozstawać.


Dzięki trybowi niskiego zużycia energii będziesz mieć jeszcze więcej czasu na to, by cieszyć się możliwościami swojego zegarka. Bateria w Apple Watch Series 8 wytrzymuje nawet 18 godzin, a w trybie niskiego zużycia energii nawet do 36 godzin!


Akcelerometr dużych przyspieszeń reaguje na przeciążenia o wartość 256 g. Funkcja wykrywania wypadków pozwala rozpoznać zderzenie samochodowe z Twoim udziałem i automatycznie łączy Cię ze służbami ratowniczymi, przekazując dyspozytorom Twoje położenie. Nad niezawodnością funkcji wykrywania wypadków czuwa żyroskop z szerokim zakresem dynamicznym, mikrofon, barometr, GPS i algorytm, który został oparty na milionie godzin danych z prawdziwych wypadków.


Cykl menstruacyjny dla kobiety gra istotną rolę, właśnie dlatego Apple Watch Series 8 pozwala na śledzenie cyklu i komunikuje o nadchodzącej owulacji. Asystent snu to kolejna możliwość Apple Watch Series 8.


W trosce o Twoją prywatność, wszystko, co wprowadzisz do Apple Watch Series 8 jest strzeżone i nikt poza Tobą nie będzie miał do tego dostępu. 


Apple Watch Series 8 nie mógł obejść się bez wsparcia użytkownika podczas treningów. Apple Watch Series 8 wskaże Ci także trasę, kiedy będziesz potrzebować nawigacji, a także pozwoli na płatności od ręki z usługą Apple Pay. 

Możesz spersonalizować trening, dopasowując interwały ćwiczenia i odpoczynku, a urządzenie będzie przesyłać Ci powiadomienia dotyczące tempa, tętna czy liczby spalonych kalorii.

Aby kupić zegarek Apple Watch przejdź tutaj: https://izone.pl/461-watch-series-8