Aktualności

18 marca , 2022

Apple Watch 7

Apple Watch 7 wprowadza nowe kolory obudów, większy wyświetlacz, wzmocnione szkło ekranu,  szybsze ładowanie oraz nowy procesor. 

Większy wyświetlacz

Niegasnący wyświetlacz Retina jest teraz większy i jaśniejszy. Do wyboru masz wersję 41mm i 45mm. Dzięki większemu wyświetlaczowi wszystko jest czytelniejsze a obsługa wygodniejsza. Przednie szkło zostało całkowicie zmienione w celu zwiększenia jego odporności na pęknięcie. 

Niezwykła moc i szybkość ładowania

Nowy Apple Watch jest napędzany przez dwurdze­niowy układ SiP S7, który jest nawet o 20% szybszy niż układ S5 znany z Apple Watch SE. Dzięki temu wszystkie operacje wykonywane są szybciej i płynniej. Niewątpliwą zaletą jest także szybsze lądowanie dzięki ulepszonej architekturze i przewodowi USB-C. Twój zegarek ładuje się teraz nawet 30% szybciej niż Watch 6. 

Funkcje zdrowotne

Apple Watch 7 może być Twoim trenerem, kompanem podczas ćwiczeń a także strażnikiem Twojego zdrowia. Rewolucyjne funkcje pozwolą Ci na pomiar natlenienia krwi, wykonanie EKG oraz sprawdzenie tętna. 

Dostęp do sieci komórkowej

Kupując Apple Watch możesz wybrać model z GPS lub z GPS i Siecią komórkową. Jeśli zakupisz wersję z wbudowaną kartą eSIM, możesz dodać plan taryfowy operatora i bez przeszkód wykonywać połączenia z poziomu zegarka, podczas gdy telefon możesz zostawić w domu. Funkcja ta przyda się zwłaszcza osobom uprawiającym sport - teraz ciężki telefon nie będzie przeszkadzał podczas treningu bo wszystko będziesz miał w swoim zegarku.  Dodatkowo możesz sparować ze swoim iPhone zegarki dzieci lub osób starszych, które nie mają własnego iPhone’a. Wtedy wystarczy zakupić im Watch w wersji z siecią komórkową. 

Zajrzyj także do działu Akcesoria do Apple Watch aby wybrać pasek lub wygodną stację ładującą.