Aktualności

18 marca , 2022

Nowy iPad Air 5. generacji

Odświeżony iPad Air 5. generacji zadebiutował 8 marca 2022 roku. Użytkownicy wreszcie doczekali się zmiany procesora w tym modelu na Apple M1. Zobacz co jeszcze oferuje Ci nowy iPad Air.

Znakomity wyświetlacz i kolorowe obudowy

Nie ulega wątpliwości ze jednym z najbardziej zauważalnych elementów na pierwszy rzut oka jest olśniewający wyświetlacz Liquid Retina 10,9” z True Tone i powłoką oleofobową. Znakomita jakość wyświetlacza sprawia, że korzystanie z iPada, pisanie czy oglądanie wideo to czysta przyjemność. Pięć kolorów aluminiowej obudowy pozwala na wybór dokładnie takiej wersji jaka pasuje do Twojego stylu. 

Czip Apple M1 

iPad Air 5 gen. przyspiesza! I to nie byle jak ponieważ jest napędzany ultraszybkim procesorem Apple M1 z 8-rdzeniowym CPU i 8-rdzeniowym GPU. Te parametry sprawiają że iPad działa nawet 60% szybciej od poprzednika. Płynne przełączanie pomiędzy aplikacjami, obróbka wideo czy zaawansowane gry nie są dla tego iPada żadną przeszkodą.

Wbudowany Touch ID

Czytnik linii papilarnych Touch ID jest wbudowany w przycisk górny iPada. Jego działanie jest nieocenione - umożliwia odblokowywanie iPada bez podawani kodu, logowanie do aplikacji bez podawania hasła oraz bezpieczne płacenie za pomocą Apple Pay. 

Aparat 

Nowy przedni ultraszerokokątny aparat 12MP posiada teraz funkcję Centrum Uwagi. Dzięki niej podczas rozmowy wideo aparat automatycznie podąża za Tobą, utrzymując Cię w środku obrazu.

Natomiast aparat tylny 12MP doskonale sprawdza się do wykonywania zdjęć oraz nagrywania wideo w 4K. Możesz używać go także do skanowania dokumentów. 

Akcesoria do iPada

Sam w sobie iPad jest już rewelacyjnym urządzeniem ale może być jeszcze lepszy dzięki zakupowi wspaniałych akcesoriów. Apple Pencil 2. gen umożliwia rysowanie, notowanie oraz wprowadzanie zapisek na zdjęciach czy zrzutach ekranu. Ładuje się bezpośrednio z iPada więc może być w gotowości zawsze gdy go potrzebujesz.

Z kolei klawiatura Apple Magic Keyboard z wbudowanym gładzikiem sprawi, że praca na iPadzie stanie się jeszcze bardziej efektywna, a pisanie dłuższych tekstów będzie wygodne i szybkie.

Do iPada Air możesz także podłączyć dyski, pendrive’y i aparaty za pośrednictwem portu USB-C. Jeśli szukasz przejściówki zajrzyj do naszego działu „Kable i przejściówki” w sklepie internetowym iZone.