Aktualności

30 października , 2018

MacBook Air Retina

Długo wyczekiwany, najpopularniejszy w ofercie Apple laptop doczekał się aktualizacji. Olśniewający wyświetlacz Retina zawitał także do tego modelu! Teraz także MacBook Air oszałamia intensywnością barw i bogactwem detali. Węższa ramka ekranu, lżejsza i smuklejsza obudowa sprawiają, że jest on jeszcze bardziej "Air" niż dotychczas. 

Apple poszło o krok dalej i przeprojektowało także wygląd i wnętrze MacBooka Air. Zastosowano w nim klawiaturę najnowszej generacji wykorzystującą opracowany przez Apple mechanizm motylkowy. Jej klawisze są czterokrotnie bardziej stabilne niż w klawiaturze z tradycyjnym mechanizmem nożycowym, dzięki czemu reagują szybciej i precyzyjniej. Nie zmienione pozostało podświetlenie LED pod każdym klawiszem i czujnik oświetlenia zewnętrznego, które sprawiają, że w ciemności pisze się równie wygodnie, jak w pełnym świetle. Sprawne oko dojrzy jednak na klawiaturze niewielki, wyróżniający ją szczegół, którym jest czytnik Touch ID. Teraz wystarczy, że położysz palec na czytniku, a Mac od razu się odblokuje. Bezpieczeństwo i wygoda w każdym calu!

Czym jednak byłby Mac bez jego powszechnie znanej wydajności? Choć nowy MacBook Air waży zaledwie 1,25 kilograma, jego mocy nie można lekceważyć. Procesor Intel Core i5 ósmej generacji pozwala szybko i płynnie wykonywać wszystkie codzienne zadania – od czytania mejli i surfowania po internecie aż po tworzenie prezentacji w Keynote i montowanie filmów w iMovie. Dzięki 16 GB pamięci RAM możesz bezproblemowo pracować z wieloma aplikacjami naraz, a szybka pamięć masowa SSD o pojemności do 1,5 TB błyskawicznie uruchamia apki, z zapasem mieszcząc Twoje dokumenty, zdjęcia i filmy. A to wszystko z baterią, która w MacBooku Air wystarcza na nawet 12 godzin pracy!

Na koniec coś dla tych, którzy wiedzą jak ważne jest dbanie o środowisko. MacBook Air to pierwszy Mac z aluminium pochodzącego w całości z recyklingu! Mimo to jest wciąż niesamowicie trwały, odporny i nieskazitelnie wykończony. 


Zamów teraz online lub
przyjdź do naszego sklepu:
iZone
ul. Duża 8, Kielce
tel 413433452