Aktualności

30 października , 2018

Czas na iPada Pro!

Nadszedł czas zmian. Również iPad Pro podąża za trendem najnowszych iPhonów i pozbywa się przycisku Home na rzecz większego, sięgającego samych krawędzi, olśniewającego ekranu. Dzięki realistycznym kolorom i technologii ProMotion wszystko na wyświetlaczu Liquid Retina wygląda zachwycająco i błyskawicznie reaguje na Twoje polecenia

Znana już z iPhone'a technologia Face ID, pozwala bezpiecznie odblokowywać urządzenie i działa zarówno w pionie, jak i w poziomie. Wygoda i bezpieczeństwo tego rozwiązania sprawia, że obok iPada Pro nie sposób przejść obojętnie.

Apple nie byłoby sobą, gdyby nie pokazało technologicznej potęgi jaka może drzemać w tak niewielkim urządzeniu. Umieszczony w iPadzie Pro czip A12X Bionic, ma system Neural Engine, który wykonuje pięć bilionów operacji na sekundę i obsługuje zaawansowane mechanizmy samouczenia maszyn. To dzięki niemu grafika działa nawet dwa razy szybciej w porównaniu z poprzednią generacją iPada. Co tu dużo mówić - ten sprzęt jest szybszy niż większość laptopów PC!

Nieodłącznym towarzyszem (dosłownie i w przenośni) iPada Pro jest specjalnie przeprojektowany Apple Pencil, który reaguje teraz na Twój dotyk. Dwukrotnym stuknięciem błyskawicznie zmienisz narzędzie pracy np. wybierzesz inny rozmiar pędzla lub gumkę do wycierania, nie przerywając pracy. A do tego możesz doczepić go magnetycznie do obudowy iPada, by sparował się automatycznie z tabletem i jednocześnie ładował. Genialne w swej prostocie! Jedną z dłużej oczekiwanych zmian w iPadzie Pro jest nowe złącze USB-C, które zastąpiło dotychczasowe złącze Lightning. Teraz mając USB-C możesz pozwolić iPadowi na więcej. Dzięki niemu podłączysz takie akcesoria jak monitor zewnętrzny czy aparat fotograficzny. 


Zamów teraz online lub
przyjdź do naszego sklepu:
iZone
ul. Duża 8, Kielce
tel 413433452