Mac Studio

Aktywne filtry

Mac Studio od Apple.

Mac Studio to zupełnie nowy stacjonarny Mac. W niezwykle kompaktowej formie łączy niesamowitą wydajność, bogactwo portów i niespotykane dotąd możliwości. Pomysł na Maca Studio był prosty: zaprojektować maszynę, która w niczym nie będzie ograniczać kreatywności ani pracy. I udało się. To komputer, który idealnie wpasowuje się pod większość wyświetlaczy, a jego nieposkromiona moc i ilość portów jest dostępna na wyciągnięcie ręki na biurku.

Nowe procesory Apple 

Mac Studio dostępny jest z jednym z dwóch rewelacyjnych czipów: M2 Max lub M2 Ultra. Czip Apple M2 Max ma dość mocy, żeby sprostać największym wyzwaniom, dlatego gdy pracujesz z wieloma aplikacjami naraz, porządkujesz i edytujesz tysiące zdjęć, nagrywasz i miksujesz muzykę na profesjonalnym poziomie, szybki M2 Max jest zawsze po Twojej stronie. Z kolei procesor M2 Ultra jest zbudowany z dwóch czipów M2 Max, więc poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi zadaniami i obsłuży nawet 8 monitorów jednocześnie. 

Zestaw 12 szybkich portów, rozlokowanych dogodnie z przodu i z tyłu korpusu, czyni z Maca Studio, ogromnym mobilnym centrum w Twojej pracowni. Łatwo, bez dalekiego sięgania za komputer podłączysz i odłączysz kamerę, zewnętrzną pamięć masową oraz inne urządzenia. 

Nowe zoptymalizowane czipy od Apple z łatwością poradzą sobie z najnowszym macOS, który został stworzony specjalnie pod kątem układów scalonych od Apple. Dlatego w całości i od razu potrafi wykorzystać większe możliwości graficzne, obszerną pamięć RAM i auto naukę w czipach M2 Max i M2 Ultra.

A dzięki ponad 10 000 zoptymalizowanych aplikacji od Apple i wtyczek oraz fantastycznym nowym funkcjom, takim jak Uniwersalna kontrola, Skróty i Tryb skupienia możesz pracować, tworzyć i bawić się w sposób, o jakim do tej pory Ci się nie śniło.

Maca Studio stworzono w taki sposób, by miał jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Dzięki architekturze czipa Apple potrzebuje znacznie mniej energii niż konkurenci i zawiesza bardzo wysoko poprzeczkę pod względem energooszczędności w klasie komputerów stacjonarnych. W ciągu roku Mac Studio zużyje nawet o 1000 kilowatogodzin mniej niż mocny komputer stacjonarny PC. Ponadto aluminium jakie zostało wykorzystane do budowy maca Studio zostało w całości pozyskane z recyklingu. Podobnie jak cyna na jego płycie głównej, a to wszystko tylko od firmy Apple.