iPad Pro

Aktywne filtry

iPad Pro z procesorem M4

W maju 2024 Apple wprowadziło nowego iPada Pro z procesorami M4 wprowadzając go na nowy poziom wydajności. Do wyboru są wersje 256GB512GB , 1TB oraz 2TB w dwóch kolorach: gwiezdna szarość oraz srebrnym.  

Olśniewający wyświetlacz 

Olśniewający wyświetlacz Ultra Retina XDR z technologią tandemową OLED o przekątnej 11" lub 13" z technologią True Tone sprawiają, że treści wyświetlane na ekranie są wyraźne a komfort oglądania wideo jest jeszcze większy niż dotychczas. Dzięki technologii ProMotion, ekran automatycznie dostosowuje częstotliwość odświeżania od 10 Hz do 120 Hz, zapewniając płynne doświadczenie dla użytkownika. Modele z pamięcią 1 TB i 2 TB oferują opcjonalne nanostrukturalne szkło wyświetlacza, które jest w stanie utrzymać stałą jakość obrazu i kontrast nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, ograniczając jednocześnie odblaski. Dzięki tej przełomowej technologii, Ultra Retina XDR to najbardziej zaawansowany wyświetlacz na świecie, dostarczając niezapomniane wrażenia wizualne dla użytkowników iPada Pro.

Napędzany procesorem Apple M4

Dzięki nowemu czipowi M4, iPad Pro oferuje bezprecedensową wydajność i nowe możliwości. Kontroler wyświetlacza w czipie M4 sprawia, że wyświetlacz Ultra Retina XDR jest niezwykle precyzyjny, barwny i jasny. Nowe CPU, GPU oparte na architekturze czipu M3 i zaawansowany system Neural Engine czynią iPada Pro potężnym narzędziem do pracy z AI.  

Aparaty

Nowy iPad Pro jest wyposażony w tylny aparat szerokokątny 12 MP z przysłoną ƒ/1,8, który oferuje maksymalnie 5-krotny zoom cyfrowy. Aparat posiada pięcioelementowy obiektyw oraz adaptacyjny flesz True Tone. Umożliwia robienie panoram o rozdzielczości do 63 MP, a jego obiektyw jest chroniony osłoną ze szkła szafirowego. Przedni aparat TrueDepth 12MP jest teraz umieszczony na dłuższym boku iPada.

FACE ID

Dzięki Face ID szybko i bezproblemowo, a przede wszystkim bezpiecznie odblokujesz iPada, pobierzesz aplikacje bez wpisywania hasła lub zapłacisz poprzez Apple Pay. 

Akcesoria do iPada

Aby iPad służył Ci w pełni możesz to niego dokupić takie akcesoria jak rysik Apple Pencil Pro, lub Apple Pencil USB-C oraz klawiaturę Apple Magic Keyboard, czy też etui lub szkło ochronne. Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie internetowym izone.pl.