iPad Air

Aktywne filtry

iPad Air z procesorem M2

W maju 2024 Apple wprowadziło nowego iPada Air z procesorami M2 wprowadzając go na nowy poziom wydajności. Do wyboru są wersje 128GB, 256GB, 512GB i 1TB w czterech zachwycających kolorach: gwiezdna szarość, niebieskim, fioletowym oraz księżycowej poświaty.

Olśniewający wyświetlacz 

Olśniewający wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 11" lub 13" z technologią True Tone sprawiają, że treści wyświetlane na ekranie są wyraźne a komfort oglądania wideo jest jeszcze większy niż dotychczas.

Napędzany procesorem Apple M2

iPad Air posiada teraz ultraszybki czip Apple M2 z 8-rdzeniowym CPU, który jest o 10% bardziej wydajny niż poprzednia generacja. Z kolei 10-rdzeniowe GPU oferuje 25% szybszą grafikę. Dodatkowo nowy iPad Air posiada o 40% szybszy system Neural Engine oraz 2-krotnie większą przepustowość pamięci. Dzięki temu iPad Air idealnie sprawdzi się jako urządzenie do gier, edycji wideo 4K czy tworzenia muzyki oferując aż o 50% większą wydajność w porównaniu do poprzedniego modelu. 

Aparaty

Aparaty w nowym modelu 2024 są takie same jak w przypadku poprzedniego modelu iPada Air. Różnicą jest natomiast to, że teraz przedni 12MP aparat umieszczony jest na dłuższym boku. Aparat ten tak jak poprzednio posiada funkcję Centrum Uwagi, dzięki której wideorozmowy przebiegają naturalniej, aparat automatycznie rozpoznaje gdy się poruszasz i podąża za Tobą utrzymując Cię w środku obrazu. Z kolei zaawansowany 12MP aparat tylny sprawia, że zrobisz rewelacyjne zdjęcia lub nagrasz wideo 4K. 

Touch ID

Czytnik linii papilarnych Touch ID jest wbudowany w przycisk górny. Dzięki temu szybko i bezproblemowo, a przede wszystkim bezpiecznie odblokujesz iPada, pobierzesz aplikacje bez wpisywania hasła lub zapłacisz poprzez Apple Pay. 

Akcesoria do iPada

Aby iPad służył Ci w pełni możesz to niego dokupić takie akcesoria jak rysik Apple Pencil Pro, lub Apple Pencil USB-C oraz klawiaturę Apple Magic Keyboard, czy też etui lub szkło ochronne. Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie internetowym izone.pl.