iPad Air

Aktywne filtry

iPad Air 5. gen. 

W marcu 2022 Apple wprowadziło nowego iPada Air 5.generacji wprowadzając go na nowy poziom wydajności. Do wyboru są wersje 64GB i 256GB w pięciu zachwycających kolorach: gwiezdna szarość, niebieskim, fioletowym, różowym oraz księżycowej poświaty.

Olśniewający wyświetlacz 

Olśniewający wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 10,9" z technolog True Tone sprawiają, że treści wyświetlane na ekranie są wyraźne a komfort oglądania wideo jest jeszcze większy niż dotychczas.

Napędzany procesorem Apple M1

iPad Air 5. generacji posiada teraz ultraszybki czip Apple M1 z 8-rdzeniowym CPU, który jest o 60% bardziej wydajny niż poprzednia generacja. Z kolei 8-rdzeniowe GPU oferuje aż dwukrotnie szybszą grafikę. Dzięki temu iPad Air idealnie sprawdzi się jako urządzenie do gier, edycji wideo 4K czy tworzenia muzyki. 

Udoskonalone aparaty

Nowy przedni 12MP aparat posiada teraz funkcję Centrum Uwagi, dzięki której wideorozmowy przebiegają naturalniej. Aparat ten automatycznie rozpoznaje gdy się poruszasz i podąża za Tobą utrzymując Cię w środku obrazu. Z kolei zaawansowany 12MP aparat tylny sprawia że zrobisz rewelacyjne zdjęcia lub nagrasz wideo 4K. 

Touch ID

Czytnik linii papilarnych Touch ID jest wbudowany w przycisk górny. Dzięki temu szybko i bezproblemowo, a przede wszystkim bezpiecznie odblokujesz iPada, pobierzesz aplikacje bez wpisywania hasła lub zapłacisz poprzez Apple Pay. 

Akcesoria do iPada

Aby iPad służył Ci w pełni możesz to niego dokupić takie akcesoria jak rysik Apple Pencil 2. gen, klawiatura Apple Magic Keyboard, Etui lub szkło ochronne. Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie internetowym izone.pl.