Mac Mini

Aktywne filtry

Możesz patrzeć i nie wierzyć. To niesamowite, że Apple zmieściło komputer w tak małej obudowie. Jakby tego było mało działa on znakomicie. Mac mini to najlepszy mini komputer dla poszukujących energooszczędnego, niewielkiego, wydajnego oraz taniego komputera Apple. Jeżeli nie chcesz rozstawać się ze swoim monitorem, jesteś przyzwyczajony do myszki, a masz dość wieszającego się systemu Windows - znalazłeś rozwiązanie ze stabilnym systemem operacyjnym Mac OS. Wykorzystując wiele możliwości konfiguracji każdy może dopasować wydajność do swoich potrzeb. Dla osób szukających najlepszego komputera do domowych zadań standardowe modele sprawdzą się znakomicie, ale również wymagający projektanci, designerzy, czy fotografowie dostosują tu najlepszy komputer dla siebie.
By pracować w najbardziej efektywny sposób możesz wybrać klawiaturę Apple Wireless Keyboard, Myszkę Magic Mouse lub Magic Trackpad z działu akcesoria sklepu internetowego iZone.

Poznaj nowego Maca mini.

Z czipem M2 zasuwa tak, że i Ty robisz więcej szybciej. Z czipem M2 Pro sięga nowego poziomu wydajności, bo to pierwszy czip do sprzętu profesjonalnego w Macu mini. A dzięki różnorodnym portom jest nadzwyczaj wszechstronny, więc zmienisz go w dowolną stację roboczą, fenomenalną bez względu na wybrany czip.
Układ scalony Apple nowej generacji sprawia, że ten Mac to tytan pracy. Rozbudowane prezentacje i wymagające sprzętowo gry to dla czipa M2 pestka. Z kolei czip M2 Pro z łatwością daje radę wymagającym zadaniom obliczeniowym, jak edycja potężnych obrazów czy wideo 8K w formacie ProRes. Z macOS Ventura aplikacje, których używasz najczęściej – takie jak pakiet Microsoft 365, Adobe Creative Cloud czy Zoom – działają na Macu mini błyskawicznie. 


Dizajn


Nieważne, czy wybierzesz M2 czy M2 Pro, wydajność i energooszczędność układu scalonego Apple pozwolą Macowi mini robić rzeczy wielkie, choć pozostał takim samym, kultowym prostopadłościanem o boku 19,7 cm i . 
Wielkie stacje robocze możesz puścić w niepamięć i postawić na biurku 

Zunifikowana pamięć operacyjna
M

Możliwości pamięci – niezapomniane. Pamięć zunifikowana potrafi więcej niż tradycyjna pamięć RAM. Pojedyncza pula pamięci o wysokiej przepustowości i minimalnym opóźnieniu pozwala układowi scalonemu Apple na efektywniejsze zarządzanie danymi. Dlatego wszystko działa szybko i płynnie. 
Szybka pamięć masowa SSD
Dysk SSD Maca mini wykorzystuje pamięć masową flash i ma pojemność do 8 TB o - nawet cztery razy więcej w porównaniu z poprzednią generacją. 


Prywatność i bezpieczeństwo


Czip M2 i system macOS sprawiają, że Mac mini ma znakomite funkcje ochrony prywatności i bezpieczeństwa, w tym wbudowane zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami. 


Wszechstronność

Jeszcze lepsza wydajność, różnorodne porty i kompaktowe rozmiary sprawiają, że ten minikomputer stacjonarny jest wprost stworzony do mnóstwa różnych zadań.
Mac mini zmienia każde biurko we wszechstronne miejsce pracy. Dodajesz wyświetlacz, klawiaturę oraz mysz lub gładzik i możesz zacząć tworzyć, programować albo pracować zespołowo.
Daj się pochłonąć grom klasy AAA z zaawansowaną grafiką. Płynność i wysoką jakość obrazu zapewni niesamowita wydajność GPU czipów M2 i M2 Pro. Mac mini to przepotężna stacja robocza dla twórców treści. 


Połączenia


Dwa lub cztery porty Thunderbolt 4, dwa porty USB‑A, port HDMI oraz interfejsy Wi‑Fi 6E i Gigabit Ethernet. To spokojnie wystarcza, żeby do Maca mini podłączyć niemal każde urządzenie. 


Thunderbolt 4


Możesz przesyłać dane z szybkością do 40 Gb/s10. Ładować i zasilać urządzenia zewnętrzne. I rozbudować stanowisko pracy zewnętrznymi wyświetlaczami, które podłączone przez interfejs Thunderbolt 4 obsługują wideo o rozdzielczości do 6K przy 60 Hz. 


Akcesoria


Wznieś mini na wyżyny.
Studio Display dodany do Maca mini tworzy z nim zestaw wybitny. Bo to 27‑calowy wyświetlacz Retina 5K, kamera 12 MP z funkcją Centrum uwagi i system sześciu głośników hi‑fi.