MacBook Pro

Aktywne filtry

Apple MacBook Pro to idealny laptop, nie tylko dla profesjonalistów. Zaprojektowany od zera, by uzyskać maksimum mocy w kompaktowych rozmiarach. Przenośny, mobilny, zawsze przy Tobie. Bateria zastosowana w MacBook Pro pozwala nawet na 20 godzin pracy. Wydajne podzespoły doskonale sprawują się przy intensywnym używaniu, sprawiając, że jest to najlepszy laptop do pracy. Doskonałej jakości ekran Retina sprawia, że praca z dokumentami, czy przeglądanie stron jest czystą przyjemnością. Edytując zdjęcia z wakacji, czy te z profesjonalnej sesji, zawsze docenisz wspaniałą jakość ekranu Retina.
Jeżeli wybrałeś swój idealny laptop, albo już jesteś posiadaczem MacBook Pro warto wejść w kategorię akcesoria sklepu internetowego iZone, gdzie znajdziesz wysokiej jakości torby oraz designerskie etui, w których Twój MacBook będzie bezpiecznie chroniony przed upadkiem czy porysowaniem. Dodatkowo znajdziesz także kable i przejściówki aby podłączyć do MacBooka niezbędne akcesoria takie jak rzutnik, monitor zewnętrzny czy dyski przenośne. 

MacBook Pro 

MacBook Pro turbodopalany czipami M2 Pro lub M2 Max jest teraz jeszcze potężniejszy i bardziej energooszczędny. Ultraszybki M2 Pro i fenomenalny M2 Max to nowa generacja potężnych i wydajnych układów scalonych Apple – czipów o nieposkromionych możliwościach.
MacBook Pro z procesorami M2 Pro i M2 Max jest dostępny w wersji 14- i 16-calowej. 

Najlepsza bateria w historii Maca. 


16‑calowy MacBook Pro ma najwydajniejszą baterię w historii Maca, która zapewnia aż 22 godziny pracy. MacBooki pracują równie szybko na baterii, jak i podłączone do prądu. Tą efektywność zapewnia system układów scalonych Apple, który działa tak wydajnie, że wentylatory pozostają bezczynne przy większości codziennych zadań. 

Super Pamięć


MacBook Pro wykorzystuje wyłącznie pamięć masową w technologii flash, by sprawnie i szybko wykonywać codzienną pracę. A do realizacji wymagających zadań na dużych plikach sprawdzą się wyjątkowo wydajne konfiguracje z nawet 8 TB pamięci. System macOS Ventura powstał, żeby maksymalnie wykorzystywać możliwości układów scalonych Apple


Kontakt z bliskimi czystszy i przejrzysty


Kamera 1080p z jasnym obiektywem wpuszcza więcej światła, dlatego wyglądasz świetnie nawet w słabym oświetleniu. Układ trzech mikrofonów klasy studyjnej zapewnia redukcję szumów  potrafi zarejestrować nawet najsubtelniejsze dźwięki. 

Nowe porty, nowe możliwości

 Do wbudowanego portu HDMI możesz wygodnie podpiąć  dodatkowy monitor w rozdzielczości do 8K. Interfejs Wi‑Fi 6E zapewnia nawet dwukrotnie większą przepustowość. Do modeli z czipem M2 Max możesz podłączyć nawet trzy wyświetlacze Pro Display XDR i telewizor 4K. A do modeli z M2 Pro – dwa wyświetlacze Pro Display XDR.