Akcesoria

W tym dziale sklepu iZone znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i gadżetów do wszystkich urządzeń Apple.

Zacznij od telefonu - wybierz mu oryginalne etui Apple i hartowane szkło ochronne do iPhone, dokup bezprzewodową ładowarkę indukcyjną, dobierz stację dokującą lub wygodny uchwyt samochodowy. Jeśli bateria wytrzymuje za krótko możesz zakupić dodatkowy Powerbank. 

Zerknij czy Twój iPad nie potrzebuje etui lub dodatkowego wsparcia w postaci Apple Smart Keyboard lub rysika Apple Pencil. Pamiętaj, że do iPada z oprogramowaniem iOS 13 lub nowszym możesz podpiąć dowolny pendrive - wystarczy że zakupisz u nas przejściówkę z Lightning na USB-A lub z USB-C na USB-A. Jeśli iPad jest Twoim nieodłącznym narzędziem pracy przyda Ci się powerbank jednej z renomowanych marek, które posiadamy w ofercie. Możesz także potrzebować uchwytu samochodowego lub ładowarki samochodowej do iPada aby zabrać go w podróż.

A może chcesz podłączyć swojego MacBooka do złącza HDMI, VGA czy DVI i potrzebujesz dodatkowej przejściówki lub huba? U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Pamiętaj też o zabezpieczeniu obudowy MacBooka - możesz wybrać klasyczny futerał, zaszaleć z wzorzystą obudową lub nakleić niewidoczną folię ochronną JCPAL. U nasz kupisz też oryginalny zasilacz do MacBooka oraz wiele innych akcesoriów do komputerów Mac, takich jak klawiatura Magic keyboard, mysz Magic Mouse, gładzik Magic Trackpad i wiele innych.

Przyszedł czas na najmniejsze ale równie wazne urządzenie czyli Apple Watch! Ten smartwatch uzależnia i staje się codziennym towarzyszem w każdej sytuacji: w sklepie podczas płacenia, na siłowni podczas ćwiczeń, czy podczas pracy gdy odbierasz dziesiątki wiadomości, telefonów i powiadomień. Warto wiec wyposażyć się w akcesoria, które sprawią że Appel Watch będzie jeszcze bardziej osobisty. Znajdziesz u nas paski na każdą okazję - te bardziej eleganckie i te bardziej codzienne. Kupisz tu także wygodną ładowarkę i podstawkę indukcyjną do Watcha by szybko i wygodnie naładować go zawsze gdy potrzebujesz dodatkowej energi i przygotowac zegarek na kolejny intensywny dzieć pracy.  

Apple, logo Apple, AirPlay, AirPods, Apple Music, Apple Pay, Apple TV, Apple Watch, CarPlay, Digital Crown, FaceTime, Handoff, HomeKit, HomePod, iMessage, iPad, iPadOS, iPhone, Mac, macOS, MagSafe, OS X, Safari, Siri oraz watchOS są znakami towarowymi Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store, iCloud oraz iTunes Store są znakami usług Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.