Komputery Mac

Marka ta od lat cieszy się dużym uznaniem użytkowników w USA. Na przestrzeni kilku ostatnich lat, można zaobserwować, iż komputery Apple podbijają również europejskie rynki, w tym także polski. O niezawodności systemów z serii macOS przekonali się z pewnością wszyscy użytkownicy komputerów Apple. Są stabilne, szybkie, precyzyjne w działaniach i nie zawieszają się nawet podczas wykonywania wielu czynności. Komputery Apple z serii MacBook czy MacBook Air to idealny laptop dla studenta, domowy notebook, a także przenośny ultrabook pracujący na baterii nawet 18h. MacBook Pro to wydajny sprzęt, który sprawdzi się dla osób pracujących. 

Mac Mini to małe, energooszczędne komputery Apple, które pozwolą Ci cieszyć się wszystkimi zaletami tej marki używając już posiadanych monitora, klawiatury oraz myszki. Jeżeli nie masz monitora a szukasz sprzętu do użytku domowego, albo wydajnego urządzenia do pracy koniecznie sprawdź komputery Apple z serii All In One, czyli iMac. Różne jego konfiguracje pozwolą otrzymać zarówno tani domowy sprzęt, jak również wydajny komputer do zaawansowanej pracy.
Z kolei jeżeli poszukujesz sprzętu do tworzenia projektów graficznych, pracy ze zdjęciami, muzyką czy też obróbką materiałów wideo, to koniecznie sprawdź linię komputerów Apple Mac Studio. Na naszej stronie iZone znajdziesz nie tylko najlepsze akcesoria, ale również podzespoły takie jak pamięć ram czy dysk ssd do MacBook.

Apple, logo Apple, AirPlay, AirPods, Apple Music, Apple Pay, Apple TV, Apple Watch, CarPlay, Digital Crown, FaceTime, Handoff, HomeKit, HomePod, iMessage, iPad, iPadOS, iPhone, Mac, macOS, MagSafe, OS X, Safari, Siri oraz watchOS są znakami towarowymi Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store, iCloud oraz iTunes Store są znakami usług Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.