Produkty

Nasz sklep powstał w 2007 i od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy się sprzedażą produktów marki Apple i wszystkiego co z nimi związane. Posiadamy także status niezależnego dostawcy usług serwisowych Apple. Znajdziesz u nas szeroki wybór sprzętu Apple pochodzącego z oficjalnej polskiej dystrybucji. Sprawdź co możesz u nas kupić.

Komputery stacjonarne Apple

W ofercie posiadamy wszystkie modele komputerów stacjonarnych oraz laptopów marki Apple. Jeśli poszukujesz komputera do domu takiego jak iMac, Mac mini lub Mac Studio chętnie dobierzemy odpowiedni model do Twoich wymagań. W zależności od stopnia zaawansowania Twojej pracy możemy skonfigurować sprzęt na zamówienie, o wybranej przez Ciebie specyfikacji. Jeśli nie znalazłeś takiego modelu na naszej stronie, zgłoś się do któregoś z naszych pracowników - chętnie pomoże zamówić określony sprzęt. Model z większym niż standardowo dyskiem lub powiększoną pamięcią RAM zamówimy dla Ciebie u producenta i odbierzesz go w naszym salonie lub dostarczymy go do Ciebie firmą kurierską. 

Laptopy Apple

Jeśli ciągle jesteś w ruchu a laptop chcesz mieć zawsze przy sobie, wybierz któryś z modeli MacBooków. Najbardziej popularny to MacBook Air: smukły i najlżejszy z całej gamy laptopów Apple, a jedocześnie solidny i wystarczający na wiele godzin pracy na baterii. Kilka konfiguracji i kolorów pozwala łatwo dobrać model do własnych preferencji. Do bardziej zaawansowanej pracy wybierz natomiast MacBooka Pro. Charakteryzują go większe ekrany, mocne procesory oraz układy graficzne, szybkie dyski i wydajne baterie. Dzięki niemu grafik, architekt czy fotograf może mieć swoje projekty zawsze przy sobie, a praca z takim sprzętem stanie się przyjemnością. Duży wybór konfiguracji pozwala wybrać model dopasowany do potrzeb użytkownika.

Telefony Apple

W naszym sklepie nie może zabraknąć najbardziej popularnego produktu Apple, czyli iPhone'a. W roku, w którym otwarliśmy nasz sklep premierę miał również pierwszy iPhone. Przez te kilkanaście kolejnych lat ten telefon stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie i służy jako wzór do naśladowania dla innych producentów smartfonów. W ofercie posiadamy zarówno najnowsze jak i poprzednie modele iPhonów. Wszystkie do wyboru w różnych pojemnościach dysku oraz wielu kolorach.